سیم سیار چند راهیTPS 548U
1399/04/28

امروزه به دلیل افزایش لوازم الکترونیکی و برقی سیم سیار یکی از لوازم ضروری برای هر منزل و یا محل کاری است به همین دلیل ما به معرفی یکی از سیم سیار های با کیفیت شرکت تسکو می پردازیم تا شما را در خرید سیم سیار کمک کنیم.

ابتدا برای انتخاب یک سیم سیار دو موضوع بسیار مهم است یکی تعداد پریز های موجود در سیم است و دیگری طول کابل.

این سیم سیار 4 عدد پریز با ورودی هایی به شکل گرد دارد و می توان دو شاخه های گرد و ارت دار را نیز به آن متصل نمایید.

در خصوص طول کابل نیز باید گفت که طول کابل آن دو متر است و براحتی می توان آن را جابه جا کرد.

از ویژگی های خاص این کابل وجود 4 پورت usb است که می توانید براحتی با آن  بدون داشتن کلگی شارژر و فقط با کابل 4 عدد گوشی های خود را شارژ نمایید.این برای مکان های پر جمعیت که همیشه برای شارژ کردن گوشی ها پریز کم هست و همه در صف شارژر منتظرند.

البته در انتخاب شارژر نکته مهم دیگر تحمل حداکثر توانی است که یک سیم سیار دارد که با توجه به توان حداکثری آن می توانید تعیین کنید این سیم سیار برای چه دستگاههایی با چه توانی مناسب است این سیم سیار می تواند تا 2500 وات توان را تحمل کند و حداکثر جریانی که می تواند از آن عبور کند 10 آمپر می باشد. اگر دستگاهی به آن متصل کنید که بیشتر از این جریان بکشد ممکن است سیم سیار شما بسورزد.

سیم سیار 548U برای زیبایی بیشتر در شب از چراغ های led نیز استفاده کرده است و برای زمانهایی که از سیم سیار استفاده نمی شود یک دکمه پاور قرار داده شده است تا هم از اتلاف برق جلوگیری شود و هم دیگر نیاز نباشد تمام دو شاخی ها را از پریز جدا کنید و با یک دکمه پاور تمامی آن ها از مدار خارج خواهید کرد.

ویژگی مهم دیگر این سیم سیار وجود محافظ کودک در همه ی پریز ها برای جلو گیری از برق گرفتگی کودکان کوچک و نوزاد است که می تواند برای محل هایی که در معرض و دسترس کودکان است بسیار مناسب است.