معرفی پاور بانک کینگ استارمدل میکی موسkp 6012
1399/57/14


استفاده از دنیای وسیع دیجیتال جزو یکی از ضروریات هر شخص و هر خانه گشته است به خصوص به دلیل شیوع بیماری ویروسی کرونا و افزایش کارهای الکترونیکی و دیجیتال هر روزه تعداد کاربران اینترنتی افزایش می یابد.

در این روز های تحصیل که دانش آموزان از طریق اینترنت و آنلاین با مربیان خود در ارتباط هستند لاجرم باید از یک گوشی و تبلت استفاده نمایند و استفاده از اینترنت موجب افزایش کارکرد گوشی و در نتیجه دشارژ سریع تر باتری گوشی می شود.

به همین علت کسانی که از اینترنت استفاده می نمایند. به ناچارمجبور به استفاده و همراه داشتن پاور بانک نیز هستند.

شرکت های تولید کننده پاور بانک در این روز ها تلاش می کنند تا با تنوع محصولات خود سلایق تمامی افراد جامعه را در بر بگیرند.

شرکت کینگ استار نیز برای کودکان و نوجوانان پاور بانکی متفاوت طراحی نموده است تا بتواند سلیقه ی کودکان را تامین کند.

این محصول به شکل میکی موس و نسبتا کوچک است تا حمل آن برای کودکان و نوجوانان راحت تر باشد. ظرفیتش برابر6000 میلی آمپر ساعت است که تعداد دفعات شارژ گوشی بسته به میزان ظرفیت باتری گوشی ها متفاوت است ولی به طور میانگین سه بار می تواند با شارژ کامل گوشی را شارژ نماید.
جریان خروجی برای شارژ گوشی برابر با 2.1 آمپر است که گوشی های جدید اندروید و آیفون اکثرا جریان ورودی برای شارژ باتریشان همان 2.1 آمپر است.

این عروسک نمکی که از جنس پلاستیک مقاوم می باشد و یک کابل شارژ اندروید نیز به همراه دارد. این شرکت برای اطمینان دهی از کیفیت محصول تولید شده به مشتریان خود 12 ماه کارهای خود را گارانتی نموده است.

اگر نوجوان خود را می خواهید با یک هدیه خاص و متفاوت شگفت زده کنید این پاور بانک می تواند یکی از بهترین گزینه های شما باشد که می توانید به راحتی از طریق سایت توت کالا آن را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.