معرفی دانگل بلوتوث   BT 100 تسکو
1399/45/09

امروزه اغلب ما ایرانی ها به دلیل مشغله کاری فرصتی برای شنیدن موسیقی در خانه و یا محل کار نداریم به همین علت اکثر ما در ماشین و ترافیک سعی می کنیم به شنیدن موسیقی بپردازیم تا هم آرامشی کسب کنیم هم بتوانید با شادابی ادامه روز را طی کنیم . ولی از آن جا که امروزه ما تمامی کارهایمان  را با گوشی انجام می دهیم و شاید موسیقی های مورد علاقه مان نیز در داخل موبایل ذخیره شده باشد و هر روز نیز به آن افزوده می شود. به همین علت برای شنیدن موسیقی های جدید باید موسیقی را از موبایل به فلش یا رم منتقل کنیم و این جابه جایی از گوشی به فلش یا رم زمان گیر خواهد بود و همین امر شاید شما را از شنیدن موسیقی از پخش ماشین منصرف کند.

از ان جا که تکنولوژی با توجه به نیاز مردم رشد می کند و لوازم جدید تولید می کند . دانگل بلوتوثی   BT 100 که تولید شرکت تسکو می باشد نیز این مشکل را در اتومبیل هایی که قادر به پخش موسیقی با بلوتوث نیستند رفع نموده است. این دانگل که در قسمت usb دستگاه پخش متصل می شود می تواند صوت های مختلف را از گوشی با فاصله 10 کیلومتری دریافت و از ضبط ماشین آن را پخش کند.

در این محصول از تکنولوژی بلوتوث v2.1 استفاده گردیده است و نیز از قابلیت A2DP پشتیبانی می کند.

البته این دانگل بلوتوثی صدا می تواند بر روی لپ تاپ، کامپیوتر pc و ... نیز متصل شود و از سیستم عامل های Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows ME, Windows 2000, Windows 98 نیز پشتیبانی می کند.

ازامکانات دیگر این دانگل می توان به میکروفون داخلی آن اشاره نمود که برای زمانهایی که می خواهید صدای خود را ضبط و یا پخش کنید مناسب است. این دانگل بسیار سبک (7 گرم) و کوچک است به گونه ای که براحتی در جیب و کیف قابل حمل می باشد.

اگر با خواندن مشخصات و ویژگی های این بلوتوث علاقه مند به تهیه آن شده اید می توانید براحتی از طریق سایت توت کالا آن را سفارش دهید و از طریق پست درب منزل تحویل بگیرید.