پاور بانک tp888 پاور بانکی برای لپ تاپ
1399/42/18

 

امروزه داشتن یک پاور بانک برای گوشی جزو ملزومات اصلی هر شخصی که با فضای مجازی در ارتباط است، شده.

ولی شاید برای شمایی که لپ تاپ یکی از ابزار کارهای شماست بسیار پیش آمده باشد که باتری لپ تاپ به اتمام رسیده و در مکانی نیستید که بتوانید لپ تاپ خود را شارژ نمایید و کار با لپ تاپ هم ضروریست. در این لحظه حتما به این فکر کرده اید که چرا پاور بانک ها لپ تاپ را نمی توانند شارژ کنند.

شرکت تسکو این نیاز را در عموم مردم حس کرده است به همین علت اقدام به تولید پاور بانکی نموده که با آن علاوه بر گوشی بتوان لپ تاپ را نیز شارژ نمود.

پاور بانک tp 888  پاور بانک مخصوص لپ تاپ،  گوشی و تبلت است.  در این پاور بانک پورت FAST PD طراحی شده است تا بتوان از طریق آن به لپ تاپ متصل شد و آن را شارژ نمود.

این محصول ظرفیت 30000 میلی آمپر ساعت دارد که با آن براحتی بتوان لپ تاپ های متفاوت را حداقل 5 تا 6 بار شارژ نمود. زمان شارژ شدن کامل خود شارژ از طریق پورت شارژ سریع به علت ظرفیت بالایی که دارد 9 الی 10 ساعت زمان می برد.

این پاور بانک پورت type-c  نیز دارد که اکثر گوشی های جدید از این پورت پشتیبانی می کنند و در ضمن برای سریع تر شارژ شدن خود پاور بانک پورت شارژ سریع هم قرار داده اند. به غیر از پورت مخصوص لپ تاپ این پاور بانک سه پورت دارد، دو پورت usb مخصوص شارژ کردن دو گوشی همزمان است.

شاید این به ذهنتان خطور کند که این پاور بانک با این ظرفیت حتما بسیار سنگین خواهد بود ولی این محصول در بین پاور بانک های هم ظرفیت خود بسیار سبک می باشد و تنها 485 گرم وزن دارد.

ابعاد این پاور بانک 16.1x7.6x3.4 سانتی متر می باشد و راحت می توان ان را با خود حمل نمود.

tp 888  را  می توانید با مناسب ترین قیمت بازار از طریق سایت اینترنتی توت کالا سفارش دهید و آن را در اسرع وقت تحویل بگیرید.