معرفی اسپیکر سه تکه رومیزی تسکو مدل TS 2193
1399/03/15

 

اسپیکر سه تکه رومیزی مدل TS 2193 محصولی از شرکت تسکو می باشد. این اسپیکر که از یک ساب ووفر در قسمت میانی و دو بلندگو برای صداهای زیر و معمولی تشکیل شده است در قسمت ساب ووفر دکمه هایی نیز برای کنترل موسیقی و حجم صدا قرار داده شده است. در این قسمت  حجم صدا به صورت چرخشی کم و زیاد می گردد. دکمه جلو و عقب ترک موسیقی و جلو و عقب موسیقیِِ درحال پخش، تغییر حالت دریافت موسیقی از فلش، بلوتوث،پورتaux،کارت حافظه و یا اتصال به هر دستگاه دیجیتالی که امکان پخش موسیقی دارد، از این قسمت می باشد.

در ضمن حالت بلوتوث این دستگاه با نسخه ۴٫۲ کار می کند و تا فاصله ی 8 کیلومتری از دستگاه را پشتیبانی می کند.

این اسپیکر سه تیکه  محدوده ی وسیع فرکانسی را از 40Hz-150Hz ؛ 150Hz-20KHzرا در بر می گیرد و به همین علت با این اسپیکر می توان صداهای زیر و بم همه ی موسیقی ها و صدا ها را به صورت کامل شنید و موسیقی ها را با کیفیت اصلی گوش داد.همچنین وضوحیت صدای اسپیکر 72 دسی بل می باشد.

توان اسمی این اسپیکر 1100 وات است که توان بالایی است و در نتیجه قدرت صدا ی بسیار بالایی بدون تغییر کیفیت صدا دریافت خواهید کرد.

در قسمت ساب ووفر اسپیکر قسمتی نیز برای نمایشگر led  قرار داده شده است که بر روی آن می توان شماره آهنگ ها و کانال ها را مشاهده نمود.

در ضمن یک ریموت کنترل نیز برای این پخش کننده قرار داده اند تا بتوان آن را با فاصله از دستگاه نیز کنترل نمود.

ابعاد باندهای این اسپیکر سه تیکه 10.5 *10*16.3 سانتی متر است و ابعاد ساب ووفر دستگاه که بزرگترین قسمت دستگاه نیز محسوب می شود 26.5*28*17.3 سانتی متر می باشد. وزن اسپیکر 3200 گرم می باشد.

این اسپیکر را می توانید از طریق سایت توت کالا با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت و با ضمانت کیفیت و سلامت کالا سفارش دهید و در اسرع وقت از پست تحویل بگیرید.