ست کارد و قاشق مخصوص میز صبحانه
1399/50/01

 

صبحانه یکی از وعده های اصلی ما ایرانیان است که سطح گلوکز_  یک کربوهیدرات ضروری برای عملکرد مغز است _ را در خون بازیابی می‌کند. صبحانه می‌تواند حافظه و میزان تمرکز را بهبود بخشد و همچنین می‌تواند ما را خوشحال‌تر کند؛ زیرا تنش را در بدن ما کاهش داده و همین موضوع باعث بهبود خلق و خوی ما می‌شود. مانند هر عضو دیگری مغز نیز برای بهتر کار کردن نیاز به انرژی دارد. و این انرژی را ما ایرانیان از کره و پنیر و انوع مرباجات و عسل تامین می کنیم. ولی متاسفانه اکثر کودکان و حتی جوانان از خوردن صبحانه سرباز می زنند. به همین خاطر وظیفه مادران در ایجاد یک سفره ی جذاب برایشان سخت تر می شود. یکی از راهکارهای ایجاد اشتها در کودکان و نوجوانان تنوع در میز صبحانه است و راهکار دیگر استفاده از وسایل و ظروف زیبا برای صبحانه است.

یکی از وسایلی که برای هر صبحانه ای نیاز است کارد پنیر- کره خوری و قاشق چای خوری است. از آن جا که صنعت چاقو در زنجان به کیفیت و تنوع شهره است کارد و قاشق صبحانه را بسیار با کیفیت و زیبا با دسته های متفاوت تولید و به بازار عرضه نموده اند.

این ست کارد و قاشق صبحانه خوری شامل 6 قاشق چای خوری و 6 کارد پنیر – کره خوری است. جنس تیغه کارد و قاشق هر دو از استیل می باشد و دسته ی آن ها از جنس های مختلف با رنگ های متفاوت می باشد.این ست کارد و قاشق دارای دسته سرامیکی، دسته طرح چوب و دسته پلکسی می باشد تا بتواند سلیقه ی تمام افراد را در بر بگیرد.

                  

این ست کارد و قاشق با قیمت بسیار مناسب در سایت فروشگاهی توت کالا به صورت آنلاین بفروش می رسد و درب منزل تحویل داده می شود.