ست جا ادویه مسی
1399/57/08

ادویه که از دانه، ریشه و یا میوه ی گیاهان معطر برای طعم و رنگ دهی به غذا استفاده می شود جزو ضروریات هر آشپزخانه ی ایرانی است.

به همین علت جا ادویه هم جزو ضروریات محسوب می شود. این ست جا ادویه مسی که با ظاهر زیبا و خاصی که دارد چیدمان آشپزخانه شما را تحت تاثیر خود قرار خواهد داد.

این ست جا ادویه چون ابعاد نسبتا بزرگتری نسبت به سایر جا ادویه ها دارد می توان از آن به عنوان سرویس های مربوط به چایخوری نیز استفاده کرد و در آن چای و قند، نبات، دارچین و هل مخصوص چایی و ... استفاده نمود.

ست جا ادویه مسی داخلش قلع کاری و سفید است به همین علت دیگر نگرانی جهت رنگ گرفتن ظرف برای ادویه های رنگی نمی ماند و در ضمن این جا ادویه چون کمتر در معرض شستشو قرار می گیرد بسیار دیر اکسید می شود و زمانی هم که اکسید شد براحتی با اسفنج های مخصوص براق کردن مس و یا سس گوجه فرنگی ، رب ، لیمو و نمک، سرکه و نمک و... به سرعت مانند روز اول براق خواهد شد و درخشندگی خود را باز خواهد یافت.

این ست جا ادویه دارای سه باکس است که سه ابعاد متفاوت دارد سایز بزرگ آن: قطر 11 سانتی متر، ارتفاع 22 سانتی متر ، عمق 19 سانتی متر می باشد. سایز متوسط آن:  قطر 11 سانتی متر، ارتفاع 20 سانتی متر، عمق 16 سانتی متر می باشد. سایز کوچکش :  قطر 11 سانتی متر، ارتفاع 17 سانتی متر، عمق 13 سانتی متر می باشد.

این ست جا ادویه را می توانید از سایت توت کالا سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرد. در ضمن این جا ادویه ها به صورت تکی نیز با ابعاد کوچکتر بفروش می رسد که می توانید با شماره ی موجود در سایت تماس حاصل نمائید و سفارش خود را به صورت اختصاصی بیان کنید .