معرفی هدست TH 5344با کیفیت صدای بالا
1399/50/14

 

اگر به دنبال یک هدفون با قیمت مناسب و کیفیت صدای بالا هستید می توانید مشخصات و ویژگی های این هدفون را مطالعه کنید.

هدفون 5344 یک هدفون بلوتوثی است که از طریق کابل هم می تواند به کامپیوتر متصل شود. بلوتوث این هدفون تا فاصله ی ده متری از منبع صدا را نیز پشتیبانی می کند.

از آن جا که محدوده ی شنوایی ما انسان ها از بیست هرتز تا بیست کیلو هرتز است برای آنکه کیفیت خوب صدا را بخواهیم تجربه کنیم باید هدفونی که استفاده می کنیم تمام فرکانس های قابل شنیده شدن توسط ما را ساپورت کند تا بتوانید جزئیات صدا را به صورت کامل بشنویم و از کیفیت آن لذت ببریم.
هدفون 5344 هدفون بلوتوثی با پشتیبانی فرکانسی 20هرتز تا 20 کیلوهرتز است که می تواند کیفیت بالا صدا را به شما بدهد. به همین دلیل از این هدفون می توان به عنوان هدفون گیمینگ نیز استفاده نمود.حساسیت صداییش 90 دسی بل می باشد که جزو بهترین هاست.

دراین محصول میکروفون مخفی برای مکالمه تعبیه شده است تا بتوانید با آن مکالمه کنید و این میکروفون در بازی ps4 نیز کاربرد دارد ولی در کامپیوتر کاربرد ندارد. با این حال می توان این هدفون را با جک 3.5 میلیمتری به کامیپیوتر و سایر دستگاههای پخش کننده ی صوتی متصل نمود .

بر روی این هدفون کلید هایی قرار داده شده است تا به صورت میانبر بتوانید صدا را به راحتی کم و زیاد و ترک ها را جلو و عقب کنید.

کاپ های گوشی این هدفون بسیار نرم و راحت است و در مدت زمان بالا کمتر گوش شما را خسته خواهد کرد.در ضمن قسمتی هم برای کوچک و بزرگ شدن اندازه سر هدفون دارد. هدست 5344 براحتی تا می شود و می توانید آن را براحتی حمل کنید بی آنکه فضای زیادی را اشغال نماید.

این محصول با باتری لیتیومی با ظرفیت 360میلی آمپر ساعت کار می کند که در عرض 2 ساعت به صورت کامل شارژ می شود، به مدت 21 ساعت در حالت استند بای (آماده به کار)می ماند و می توانید به مدت 12 ساعت از آن استفاده نمائید.

این هدفون می تواند با هزینه مناسب نیاز های شما را تا حد بسیاری برطرف سازد و از کیفیت صدایی بالای آن و ظاهر و طراحی زیبای آن لذت ببرید.با سفارش در سایت توت کالا این محصول را از طریق پست درب منزل دریافت خواهید کرد.