آموزش، بازاریابی و فروش، ویژه 22 هنرمند و تولیدکننده صنایع دستی زنجان
1399/20/27

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان  با اعلام این خبر گفت: 22 هنرمند در زمینه گلیم، چرم، گیوه، ملیله و ... و دوره های جدید آموزش در زمینه های مختلف مورد نیاز، جهت بهرمندی هنرمندان و تولید کنندگان صنایع دستی استان با همکاری استانداری  زنجان برگزار می شود

ارجمند اظهار داشت: آموزش زمینه هر هنری است و هر رشته‌ای اگر بخواهد اساس مستحکمی داشته باشد نیازمند آموزش و برای ارائه محصولات مناسب با نیاز روز و رسیدن به جایگاه مناسب امروز آموزش تولید محور اساس کار معاونت صنایع دستی است.

 او هدف برگزاری این دوره ها را ارتقاء توان علمی و عملی شاغلین صنایع دستی و حضور موثر آنان در عرصه تولید، بازاریابی و فروش، افزایش کیفیت تولیدات و محصولات صنایع دستی در بازارهای داخلی و جهانی و آشنایی هنرمندان و صنعتگران با شیوه های نوین مدیریت تولید، بازار یابی محصولات و فروش مجازی آنان عنوان کرد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی زنجان با اشاره به اینکه فضای مجازی ظرفیتی مناسب برای عرضه و فروش محصولات صنایع دستی است که باید از آن استفاده بهینه کرد، اضافه کرد:.استفاده از ظرفیت فضای مجازی بستر مناسبی برای توسعه وتبلیغ فروش و معرفی محصولات صنایع دستی است که نیازمند آموزش در این زمینه هستیم و با برنامه‌های آموزشی برای صنعتگران این مهم را نیز در آینده خواهیم داشت.

منبع: سایت میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان


برچسب ها
هنرمند گلیم چرم گیوه ملیله دوره آموزش تولید کنندگان استانداری زنجان اساس مستحکم محصولات مناسب اساس کار هدف ارتقاء توان علمی حضور موثر عرصه تولید بازاریابی فروش کیفیت تولیدات محصولات صنایع دستی شیوه های نوین فروش مجازی

مطالب مرتبط