آموزش، بازاریابی و فروش، ویژه 22 هنرمند و تولیدکننده صنایع دستی زنجان
1399/20/27

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان  با اعلام این خبر گفت: 22 هنرمند در زمینه گلیم، چرم، گیوه، ملیله و ... و دوره های جدید آموزش در زمینه های مختلف مورد نیاز، جهت بهرمندی هنرمندان و تولید کنندگان صنایع دستی استان با همکاری استانداری  زنجان برگزار می شود

ارجمند اظهار داشت: آموزش زمینه هر هنری است و هر رشته‌ای اگر بخواهد اساس مستحکمی داشته باشد نیازمند آموزش و برای ارائه محصولات مناسب با نیاز روز و رسیدن به جایگاه مناسب امروز آموزش تولید محور اساس کار معاونت صنایع دستی است.

 او هدف برگزاری این دوره ها را ارتقاء توان علمی و عملی شاغلین صنایع دستی و حضور موثر آنان در عرصه تولید، بازاریابی و فروش، افزایش کیفیت تولیدات و محصولات صنایع دستی در بازارهای داخلی و جهانی و آشنایی هنرمندان و صنعتگران با شیوه های نوین مدیریت تولید، بازار یابی محصولات و فروش مجازی آنان عنوان کرد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی زنجان با اشاره به اینکه فضای مجازی ظرفیتی مناسب برای عرضه و فروش محصولات صنایع دستی است که باید از آن استفاده بهینه کرد، اضافه کرد:.استفاده از ظرفیت فضای مجازی بستر مناسبی برای توسعه وتبلیغ فروش و معرفی محصولات صنایع دستی است که نیازمند آموزش در این زمینه هستیم و با برنامه‌های آموزشی برای صنعتگران این مهم را نیز در آینده خواهیم داشت.

منبع: سایت میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان