ساخت پارچ مسی ،توسط صنعتگران با ذوق زنجان
1399/59/28

به‌ طور طبیعی مس هم ضد ویروسی و هم ضد باکتریایی است. خواص پارچ مسی باعث شده بیشتر از ظروف لوکس خارجی مورد استفاده قرار گیرد. استفاده از ظروف مسی در کم شدن ریزش مو کمک خواهد نمود. البته شما با یک بار استفاده به نتایج قابل ملموسی نخواهید رسید بلکه باید به مرور زمان ظروف مسی را در سبک زندگی خود قرار دهید.

رنگ نارنجی مس جذاب است و بر اساس آن ظروف مسی تزئینی طراحی و ساخته می شود.  

محصولات هنری زنجان توانسته جایگاه خوبی نزد هموطنان مان داشته باشند. ظروف دست ساز صنایع دستی علاوه بر ارزش هنری به رونق اقتصادی و اشتغال جوانان کشورمان کمک زیادی خواهند نمود. حمایت از کالای ایرانی می تواند زمینه ساز اتفاقات خوبی در آینده شود. فرهنگ سازی خرید صنایع دستی ایرانی بجای کالای خارجی اولین قدم در جهت رشد بهتر اقتصادی کشور است.

پارچ مسی از سری محصولات صنایع دستی مس زنجان است که از کیفیت بالایی بر خوردار بوده و برای سرو انواع نوشیدنی ها استفاده می شود.

 پارچ مسی چکشی، توسط صنعتگران با ذوق زنجان ساخته می شود.

داخل پارچ مسی قلع اندود شده (باصطلاح سفید شده) تا برای استفاده بدون ضرر باشد. قیمت پارچ اب مسی ارزان است و شما می توانید با لیوان های مسی آن را ست کنید.

 در مورد استفاده از ظروف مسی روش های مختلفی بیان شده، بطور مثال گفته شده در مورد نوشیدن آب در پارچ مسی بهتر است چند ساعت آب در پارچ مانده باشد. این کار به تنظیم دستگاه گوارش بدن کمک می کند.

استفاده از ست پارچ و لیوان مسی علاوه بر خواص طبی می تواند زیبایی ویژه ایی به دکوراسیون آشپزخانه شما دهد.

پارچ مسی قیمت ارزانی دارد و شما می توانید با صرف هزینه ایی اندک ست پارچ و لیوان مسی را از سایت توت کالا(https://www.tootkala.com) تهیه نمائید.