معرفی هدفون بی‌سیم تسکو مدل TH 5341
1399/19/25

اگر می‌خواهید طولانی موزیک گوش کنید به طور حتم استفاده از یک هدفون بی‌سیم می‌تواند گزینه بسیار خوبی باشد که کمتر دست و پا گیر شود، اما قیمت بالای این دستگاه‌ها شاید شما را پشیمان کنند در این معرفی محصولی کاملا خوش قیمت را در این زمینه به شما معرفی می‌کنیم.

هدفون های بی سیم محبوبیت زیادی پیدا کرده اند به علت اینکه سیم هایی دست و پا گیر ندارند و قدرت مانور بیشتری را حین موزیک گوشی کردن به کاربر می دهند.

 

تسکو که در عرضه محصولاتی از این دست فعالیت گسترده ای دارد هدست بلوتوثی عرضه کرده که روی گوش قرار می گیرد و میتوانید با کمک آن به صورت بی سیم موزیک گوش دهید.

این هدفون وزن بسیار سبکی دارد که برای یک هدفون بی سیم و به خصوص از نوعی که روی گوش قرار میگیرد نکته ای بسیار مهم به حساب می آید. جنس بدنه از پلاستیک خشک ساخته شده به جز بخش هایی که روی سر و گوش کاربر جای میگیرند که جنسی از چرم مصنوعی دارند و بسیار هم نرم هستند.

طبق انتظاری که دارید سری‌ها قابلیت بلند و کوتاه شدن دارند و می‌توانید با توجه به اندازه سر خودتان این سری‌ها را تنظیم کنید که راحت روی سر قرار بگیرند. علاوه بر این سری‌های هدفون قابلیت جا به جایی در محل خودشان را دارند که قدرت مانور بهتری به آن ها می دهد.

تمام کلید ها و درگاه های این هدفون، که کم هم نیستند، روی سری سمت چپ آن قرار گرفته. روی این سری می‌توانید کلیدهای تغییر مود، تعویض موزیک که برای کم و زیاد کردن صدا هم استفاده می‌شوند، کلی پخش و توقف موزیک و در نهایت کلید روشن و خاموش کردن را مشاهده کنید. به علاوه درگاه های کارت حافظه خارجی اتصال AUX، اتصال میکرو یو اس بی برای شارژ هدفون و میکروفون قرار گرفته اند.

برای خرید این محصول می‌توانید به سایت اینترنتی توت کالا(https://tootkala.com/) مراجعه کنید.