کابل VGA تسکو TSCO TC 584
1399/42/09

اگر در منزل يا محل کارتان با کامپيوتر روميزي کار مي کنيد، حتماً تجربه استفاده از کابل VGA را داشته ايد و شايد با مشکلاتي مانند تأخير در انتقال تصاوير يا قطعي و پارگي کابل به مرور زمان مواجه شده باشيد.

کابل VGA تسکو TSCO TC 584 يک راه حل ايده آل براي اين مشکلات مي باشد که با طول 3 متر به بازار عرضه شده است.

این يکي از کابل هاي پرکاربرد است که براي اتصال مانيتور به کيس کامپيوتر و انتقال تصاوير مورد استفاده قرار مي گيرد.

اين کابل به رابط هاي VGA 15 پين مجهز است و براي اتصال انواع دستگاه هاي داراي پورت VGA به يکديگر مورد استفاده قرار مي گيرد.

بسياري از کامپيوترها، لپ تاپ ها و ويدئو پروژکتورها به پورت VGA مجهز هستند و استفاده از کابل VGA براي انتقال تصاوير ميان آنها ضروري است.

در هنگام استفاده از اين کابل رابط توجه داشته باشيد که هر دو دستگاه مبدأ و مقصد داراي درگاه VGA باشند.

از جمله مشخصات کابل رابط وي جي اي تسکو TC 584 بايد به روکش PVC آن اشاره کنيم که مقاومت بالايي به کابل در برابر کشيدگي، پارگي، قطعي يا گره خوردگي بخشيده است.

 همچنين رابط هاي اين کابل به گونه اي طراحي شده اند تا از نوسانات مغناطيسي و تداخل هاي سيگنال جلوگيري شود و تصاوير با کيفيت و سرعت بسيار مطلوبي بين دو دستگاه منتقل شوند.

کابل رابط تسکو TC 584 از دوام و طول عمر بالايي بهره مي برد و در صورت استفاده صحيح از آن براي مدتي طولاني پاسخگوي نيازهاي شما خواهند بود.

براي دريافت این کابل  پرکاربرد به سایت اینترنتی توت کالا https://tootkala.com/مراجعه کرده و با اطمینان خرید خود را انجام دهید.