تمدید مسابقه فیلم کوتاه و عکس از جاذبه های گردشگری و تاریخی استان زنجان
1399/05/05

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی زنجان از برگزاری مسابقه فیلم کوتاه و عکس با محوریت آثار و جاذبه های شاخص گردشگری و تاریخی استان زنجان خبر داد.

امیرارجمند افزود: این مسابقه ها با هدف تشویق و ترغیب عموم به فعالیت موثر و نگاه هدفمند با موضوع حفاظت از میراث فرهنگی استان و به مناسبت روز جهانی موزه و هفته میراث فرهنگی برگزار می ­شود.

او یادآور شد: استفاده از ابزار هنر جهت فرهنگ سازی، معرفی و آگاه سازی در رابطه با میراث فرهنگی و تاریخی و کمک به تولید محتوا و توسعه آن در قالب از محصولات فرهنگی به ویژه تولید فیلم کوتاه از جمله اهداف این رویداد است.

نحوه ارسال آثار:

در خصوص ارسال فیلم، باید با فرمتFull hd باشند و زمان فیلم حداکثر ۱۰۰ ثانیه باشد.

در خصوص ارسال عکس ، باید با فرمت jpg  و مود RGB باشد و شرکت کنندگان در تمامی بخش­ها می­ بایست ضلع بزرگ آثارشان بیشتر از 3000 پیکسل باشد.

کیفیت عکس­ها را به صورتی انتخاب کنید که حجم هر عکس بیشتر3MB و حداکثر 6MB باشد.

شرکت عموم علاقه‌مندان در این مسابقه آزاد است.محدودیتی در ارسال تعداد عکس ها و فیلم ها وجود ندارد و آثار ارسالی حتما باید از جاذبه ­های گردشگری و آثار تاریخی شاخص استان زنجان و با رعایت شئونات اسلامی ارسال گردند.

مهلت ارسال تصاویر تا مورخه 99/05/31  تمدید شد و شرکت کنندگان آثار خود را می توانند در وب سایت اداره کل میراث فرهنگی  زنجان به آدرس zanjan.mcth.ir بارگذاری نمایند. برای بارگذاری فیلم های خود  روی پوستر فیلم  و عکس کلیک نمایند و وارد صفحه ثبت نام شوند و پس از مراحل ثبت نام فیلم های خود را بارگذاری نمایند.

 آثار برگزیده در سایت اداره کل میراث فرهنگی ،گردشگری و صنایع دستی زنجان به نمایش عموم در خواهند آمد.