هندزفری بلوتوث تسکو مدل TWS TH5348
1399/37/15

حتما برای شما نیز پیش آمده که بخواهید از هندزفری خود برای مکالمه یا گوش دادن به موسیقی استفاده کنید، اما به دلیل سیم طویل آن و یا گره خوردگی آن و مشکلاتی از این قبیل، منصرف شده اید.

هندزفری های بی سیم این مشکلات را برطرف نموده و با کاربری آسان آن ها، شما قادرید مدت ها از آن بدون نگرانی خاصی برای مکالمه، به هنگام ورزش و گوش دادن موسیقی و … استفاده نمایید.

 شرکت تسکو که یکی از با سابقه ترین تولیدکنندگان لوازم جانبی گوشی و رایانه و … می باشد، همیشه توانسته با محصولات با کیفیتش نظرات کاربران زیادی را به خود جلب کرده، به طوری که محصولاتش با برند های معروف دیگر قابل مقایسه است.

هندزفری تسکو مدل TWS TH5348، یکی دیگر از محصولات با کیفیت شرکت معتبر تسکو است، که به صورت دو گوشی و ارگونومیک طراحی شده و از طریق بلوتوث نسخه ۴٫۲ با برد اتصال ۱۰ متر به گوشی، تبلت و دستگاهای سازگار متصل خواهد شد.

 

طراحی ارگونومیک آن سبب خواهد شد، تا گوش های شما در اثر استفاده های طولانی مدت از آن خسته نشود، از این رو سری های دو گوشی آن به گونه ای طراحی شده تا به طور کامل در مجرای گوش قرار گیرد، که این نشان از توجه بالای سازندگان هندزفری تسکو به سلامتی گوش های شما دارد.

منبع تغذیه هندزفری بلوتوثی تسکو، باتری لیتیوم پلیمری آن است، که ظرفیتی معادل ۱۴۰ میلی آمپر ساعت دارد و در صورت تمام شدن شارژ یا انرژی هندزفری خود، شما قادرید به وسیله کابل میکرو یو اس بی تعبیه شده در پک محصول، هندزفری را به راحتی شارژ نموده و سپس از آن استفاده نمایید.

 همچنین یک پنل کنترل و مدیریت صدا و مکالمه نیز در قسمت کناری هندزفری برای راحتی شما، جهت اعمال تنظیمات دستی تعبیه شده است.

در مجموع می توان هندزفری تسکو را با توجه به قیمت معقولش، پاسخ فرکانسی ۲۰ هرتز الی ۲۰ کیلو هرتزی و طراحی مدرن و کیفیت بالا، یکی از بهترین هندزفری های میان رده بازار به شمار آورد، که از ارزش خرید بالایی برخوردار است و می تواند کاربر خود را راضی، و انتظارات او را برآورده سازد.