رعایت صددرصدی پروتکل‌های بهداشتی در هتل‌ها و اماکن اقامتی زنجان
1399/33/12

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان گفت: «پیرو گزارش ستاد پیشگیری از کرونا ویروس، هتل­ها و اماکن اقامتی استان زنجان، کلیه پروتکل های بهداشتی مبارزه با کرونا را صددرصد انجام می­دهند.

امیر ارجمند افزود: با توجه به درصد پایین اشتغال مراکز اقامتی استان زنجان و به دلیل کاهش سفرهای داخلی و خارجی از زمان شیوع ویروس کرونا، اتاق‌های هتل‌ها با یک نوبت‌بندی چند روزه و هفتگی و با انجام تمام مراحل ضدعفونی در اختیار مسافر بعدی قرار می‌گیرد.

وی تاکید کرد: حفظ سلامت مسافرین خط قرمزی است که هیچگاه اجازه کوتاهی در آن را نخواهیم داد و این اطمینان را می‌دهیم که بازرسی‌های کارشناسان معاونت گردشگری استان تا آخرین روز ریشه کنی ویروس کرونا با جدیت در استان زنجان انجام شود.

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان یادآور شد: جامعه هتل‌ها و اماکن اقامتی برای قدردانی از زحمات کادر درمان اعلام کرده که کادر درمان به همراه خانواده‌های خود می‌توانند از تخفیف ۵۰ درصدی این مراکز اقامتی بهره‌مند شوند.

ارجمند اظهارکرد: از شیوع ویروس کرونا، هیات­های بازرسی متشکل از کلیه دستگاههای اجرایی از جمله استانداری، شبکه بهداشت، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده­ای اتاق اصناف و ... تشکیل شده و نظارت و بازرسی­های مستمر در سطح  استان از تاسیسات گردشگری انجام می­ گیرد.

منبع: سایت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان