ست دخترانه لوازم خانگی اسباب بازی
1399/36/15

گذراندن صحیح دوران پر انرژی کودکی، دغدغه‌ همه والدین می باشد. توجه داشته باشید که بازی کردن بهترین راهی است که کودک شما می تواند در حین تخلیه‌ انرژی و هیجان فراوان، نکات بسیاری را بیاموزد اما همواره باید به این مهم توجه کرد که آیا وسایل بازی که در اختیار کودک قرار می دهید از لحاظ کیفیت، رده‌ سنی، ایمنی، آموزنده بودن و... مناسب است هست یا خیر؟

هر کودکی به صورت ناخودآگاه علاقه دارد همانند پدر یا مادرش رفتار کند.

 یک دختر بچه خود را در بازی هایش به جای مادرش می‌ بیند و دوست دارد کارهایی را که او به صورت روزانه انجام می‌دهد، تجربه نماید.

 وسایلی از خانه که مادر خانه با آن ها سر و کار دارد برای دخترها بسیار مورد توجه و علاقه می باشد.

یقینا یک اسباب‌بازی مناسب علاوه بر شبیه‌سازی کردن یک زندگی واقعی برای کودک، در حین امنیت و سلامت می‌تواند چیزهای زیادی را به او بیاموزد.

ست دخترانه لوازم خانگی اسباب بازی با شبیه سازی جالب توجه و منحصر به فرد توستر، اجاق گاز و آب مرکبات گیری را به رنگ زیبای صورتی در این ست قرار داده است.

این ست می تواند فضای پر تخیل کودک شما را کامل گردانده و به او آرامش ببخشد.

ست دخترانه لوازم خانگی اسباب بازی به وسیله باتری قلمی روشن می شود و نور وموزیک پخش می نماید.

جنس هر سه اسباب بازی پلاستیکی از نوع مواد (ABS) با کیفیت و مقاومت بالا و فاقد مواد مضر برای کودکان است که هیچ خطری برای کودک ندارد.

 

البته باید به این موضوع توجه داشت که این اسباب بازی به‌‌ دلیل داشتن قسمت‌های کوچک قابل بلع، برای کودکان زیر 3 سال مناسب نمی‌ باشد.