مبدل OTG USB-C تسکو مدل TCR-957
1399/36/15

مبدل OTG USB-C تسکو مدل TCR-957 مبدلی بسیار کوچک است که می‌تواند نیاز شما برای اتصال فلش و حافظه جانبی به گوشی همراه اندرویدی شما را برایتان برطرف کند.

این محصول ساخته ی شرکت تسکو است، شرکتی ایرانی که حالا چند سال است در زمینه انواع محصولات الکترونیکی فعالیت بسیار خوبی دارد و محصولاتی با کیفیت و استاندارد جهانی تولید و عرضه می‌کند.

رابط OTG تسکو مدل TCR-957 در ابعاد بسیار کوچکی طراحی شده که در نتیجه برای حمل و جابه‌جایی بسیار مناسب است و به راحتی می‌توانید آن را با خود به همراه داشته باشد.

این محصول به طور خاص مناسب افرادی است که مدام نیاز دارند اطلاعات زیادی را به گوشی همراه خود انتقال دهند و یا حافظه‌ی گوشی کمی در اختیار دارند و به اجبار بخشی از اطلاعات مورد نیازشان را در فلش ذخیره کرده‌اند.

همچنین کیفیت ساخت خوب این کارت خوان باعث می‌شود که جای هیچ نگرانی از جهت خراب شدن آن برای شما باقی نماند. 

 این رابط سرعت انتقال بالایی هم دارد که استفاده از آن را برای کاربر مطلوب می‌کند.

رابط OTG تسکو مدل TCR-957 از طریق درگاه USB Type-C به گوشی همراه مورد نظر شما متصل می‌شود و اطلاعات را انتقال می‌دهد.

ویژگی دیگری که این رابط OTG دارد پشتیبانی آن از ورودی های کیبورد و موس با خروجی USB است برای اتصال به تبلت البته در این مورد نیاز است که تبلت شما هم از این قابلیت پشتیبانی کند. 

رابط OTG تسکو مدل TCR-957 از آن دسته محصلاتی است که خیلی اوقات ممکن است مورد نیاز ما باشد و مشکل ما را برطرف کند. در خرید این محصول از سایت اینترنتی توت کالا  به هیچ وجه درنگ نکنید.