اتو موی حرفه ای 4 کاره مک استایلر MC-2055
1399/35/03

یکی از اتو موهای حرفه‌ای بازار اتومو مک استایلر مدل MC-2055 است. برای این اتو مو، صفحاتی از جنس سرامیک در نظر گرفته شده است.

صفحه‌های سرامیکی برای سلامتی مو مناسب‌تر هستند؛ چون سرامیک عایق الکتریسیته و مقاوم دربرابر گرماست؛ بنابراین میزان انتقال الکتریسیته به مو و ایجاد خطر به هنگام استفاده از اتو مو کاهش می‌یابد.

 کفه‌های سرامیکی به دلیل مقاومت دربرابر حرارت، دیرتر فرسوده می‌شوند و بر همین اساس، عمر بالاتری دارند.

عرض صفحات اتو مو 26 میلی‌متر بوده و برای موهای بلند و متوسط مناسب است.

سرامیکی‌ بودن صفحات باعث می‌شود حرارت به شکل یکنواختی در همه‌ ی قسمت‌ها پخش شود و به مو آسیبی وارد نشود.

دکمه‌ی روشن/خاموش دستگاه بین دو صفحه قرار دارد و با روشن‌کردن اتو مو تنها 30 ثانیه طول می‌کشد تا صفحات داغ شوند.

 حداکثر دمایی که صفحات به آن می‌رسند، 220 درجه‌ی سانتی‌گراد است.

المنت حرارتی اتو مو به سیستمی مجهز شده است که از بالارفتن بیش‌ازحد دما جلوگیری می‌کند تا به موها آسیبی وارد نشود؛ علاوه‌براین این محصول تا 6 دما قابل تغییر است. از این ویژگی می‌توان برای ایجاد قوس در انتهای مو استفاده کرد.

 سیم برق اتومو مک استایلر مدل MC-2055 یک و نیم متر طول داشته و در محل اتصال به بدنه، حالت چرخشی دارد. قابلیت چرخش سیم علاوه‌بر اینکه کار با دستگاه را آسان‌تر می‌کند، از گره‌خوردن و فرسوده‌شدن سیم جلوگیری می‌کند. در انتهای سیم، حلقه‌ای پلاستیکی وجود دارد که برای آویزان‌کردن اتو مو استفاده می‌شود.

برای حمل و نگهداری بهتر سشوار یک کیف پارچه‌ای همراه آن ارائه شده است که داخل آن حالتی نسوز دارد و می‌توان اتو موی داغ را داخل آن گذاشت.

اتومو مک استایلر مدل 2055 MC را می توانید از سایت اینترنتی توت کالا تهیه کرده و از مزیت این دستگاه که با صفحات سرامیکی برای صاف‌کردن موهاست،استفاده کنید.

مطالب مرتبط