پاور بانک، یکی از تجهیزات ضروری در دنیای امروزی
1399/15/27

شرایطی را تصویر کنید که در حین سفر هستید و دسترسی به برق ندارید یا برق خانه ‌تان رفته و نیاز مبرمی به گوشی هوشمند‌تان دارید. در این صورت به ضروری بودن پاوربانک تسکو مدل TP845 در کنار دستگاه‌های شارژی پی خواهید برد.

شارژر همراه یا پاوربانک همان‌طور که از اسمش برمی‌آید برای شارژ موبایل، تبلت، لپ‌تاپ، هدست بلوتوث و دیگر دستگاه‌های از این قبیل مورد استفاده قرار می‌گیرد.

از پاور بانک مواقعی که به برق شهری دسترسی ندارید می‌توانید بهره ببرید. پاوربانک در واقع از تعدادی باتری فشرده که در یک مدار مشخص قرار گرفته، تشکیل شده است. به کمک باتری‌هایی که داخل پاوربانک تعبیه شده‌اند می‌توان انرژی الکتریکی را ذخیره کرد و در مواقع اضطراری برای شارژ موبایل و تبلت از آن استفاده کرد. یکی از انواع این محصولات، شارژر همراه شرکت تسکو است.

 پاور بانک تسکو از 2 درگاه خروجی USB  بهره می‌برد؛ از این رو می‌توانید 2 دستگاه مختلف را به طور همزمان شارژ کنید.

 

این شارژر همراه ده هزار میلی آمپرساعت ظرفیت دارد. استفاده از مواد اولیه‌ ی با کیفیت در کنار طراحی زیبا و شیک باعث شده استفاده از TP 845 حس خوبی به شما منتقل کند.

 این شارژر همراه مانند اکثر محصولات مشابه دارای درگاه‌های ورودی و خروجی 5 ولتی است.

 

موضوعی که باعث ایجاد تمایز بین پاوربانک‌ها می‌شود میزان شدت جریان ورودی و خروجی است. شدت جریان براساس واحد اندازه ‌گیری آمپر محاسبه می‌شود.

سایت اینترنتی توت کالا افتخار دارد که پاور بانک تسکو مدل TP845 را با کیفیت و اطمینان برای مخاطبان خود عرضه می کند.