دستگاه موخوره گیر، یک دستگاه کاربردی برای از بین بردن موخوره
1399/21/27

مشکلی که اکثر خانم ها با آن درگیر هستند موخوره است که می توان بدون کوتاهی مو و به راحتی توسط دستگاه موخوره گیر مک استایلر آن را بر طرف کرد.

این دستگاه که از طراحی بسیار زیبا و ظریف (ارگونومیک) برخورداراست، بلافاصله موخوره‌های شما را از بین می‌برد بدون اینکه طول موهایتان کوتاه شود و به موهای نرم و براق تبدیل می‌کند.

دستگاه با روشی سریع تر از قیچی عمل کرده و فقط موهای آسیب دیده توسط مو خوره را میچیند و بر خلاف قیچی کردن ، موهای سالم را کوتاه نمیکند.

جهت استفاده از مو خوره گیر اول موهای خود را کامل شانه نمایید تا هیچ گرهی در آن وجود نداشته باشد بعد کلید کشویی را روی Lock on بذارید تا قفل صفحه دستگاه باز شود بعد از آن در قسمت direction swich ،سمت مورد نظر برای مو خوره زنی را انتخاب کرده و قسمت باریکی از مو را درون دستگاه گذاشته و اهرم دستگاه را فشار دهید تا موخوره ها را از بین ببرد.

 دستگاه دارای دو پایه تنظیم ارتفاع مو ، برش مو در اندازه ۱٫۸ و ۱٫۴ میلی متری است.

از قابلیت‌های این دستگاه امکان حرکت در دو جهت بوده و از طرفی دارای کلید چپ وراست گرد است.

مو خوره گیر MC-22 دارای کلید روشن و خاموش direction swich دو طرفه می باشد و باید به سمتی قرار دهید که دستگاه در آن سمت حرکت می کند . همیشه از ریشه مو شروع به کار کرده و در قسمت ساقه اندکی مکث کنید. همچنین این محصول دارای باطری قابل شارژ است که برای مدت‌ زمان طولانی شارژ را حفظ می‌کند و با خیال راحت می‌توانید از آن استفاده کنید.

مو خوره گیر مک دارای محفظه مو است که بعد از بریدن موخوره از ساقه مو آن را در آن محفظه قرار میدهد و بعد از پایان کار می توانید محفظه را تمیز کنید.

مطالب مرتبط