موس و کیبورد بی سیم TSCO TKM 7110W
1399/17/03

همیشه برای بهتر کار کردن ، داشتن میزی مرتب و خلوت، تاثیر بسزایی در عملکرد  و تمرکز ما می گذارد.

موس ها و کیبورد های بی سیم ، این امکان را تا حدودی برای ما مهیا کرده اند که بتوانیم محیط اطراف خود را با چیزهایی جزئی مثل کابل ها و… شلوغ نکنیم.

موس و کیبورد بی سیم TSCO TKM 7110W از سری محصولاتی است که علاوه بر کیفیت خوب خود، ویژگی های مناسب دیگری هم دارند که آن ها را به گزینه های مناسبی برای انتخاب تبدیل می کند.

موس و کیبورد TKM 7110W از طریق یک دانگل بی سیم USB  به دستگاه مورد نظر شما متصل می شوند و بدین شکل ارتباط بین آن ها و کامپیوتر ، لپتاپ و… برقرار شده که می توانید به راحتی پس از آن تسکو را مورد استفاده قرار دهید.

طراحی این محصول به صورت ارگونومیک بوده و به شما کمک می کند تا بتوانید مدت بیشتری را به کار با آن مشغول شوید و راحت تر بتوانید تایپ کنید و همچنین خستگی را حس نکنید.

تامین انرژی این محصول از طریق یک باتری نیم قلم سایز AAA صورت می گیرد.

 از نکات دیگری که می توان در رابطه با این محصول به آن اشاره کرد، مقاوم بودن آن در برابر قطرات آب می باشد که می تواند از مزیت های بسیار خوب آن در برابر سایر محصولات مشابه محسوب شود.

تعداد ۱۱۲ عدد کلید نیز روی آن قرار گرفته شده است که شامل کلید های میانبر نیز می شود.

در رابطه با موس TKM 7110W نیز باید گفت که تعداد ۶ دکمه روی آن قرار گرفته و تامین انرژی آن از یک باتری قلمی سایز AA صورت می گیرد.

این موشواره نیز مانند کیبورد تسکو ، از طریق یک دانگل USB که ابعاد کمی نیز دارد، به دستگاه مورد نظر شما وصل می شود که پس از آن به راحتی می توانید از آن استفاده کنید.

 دقت ماوس TKM 7110W برابر ۱۶۰۰Dpi بوده و بین ۸۰۰ تا ۱۶۰۰dpi قابل تنظیم می باشد.

سایت اینترنتی توت کالا ؛ موس و کیبورد بی سیم تسکو مدل  TKM 7110W را با گارانتی ۱۲ ماهه از شرکت توسن سیستم شرق ارائه می دهد که خود گویای کیفیت خوب آن می باشد.