ست کارد نفیس سه پارچه مخصوص زنجان
1399/27/14شاید شما نیز بارها علی رغم میل باطنی مجبور به خرید چاقوی خارجی شده اید. چرا که چاقوهای با کیفیت ایرانی یا بهتر بگویم چاقوهای زنجانی از بسته بندی مرغوبی برای خرید جهزیه و یا به عنوان هدیه برخوردار نبودند.

حال به تمام هموطنان ایرانی خود مژده می دهم که چاقوسازان زنجانی تلاش نموده اند تا با تولید بسته بندی های زیبا و قابل رقابت با چاقو های خارجی چاقو های خود را آن گونه که شایسته است به جهانیان معرفی کند.
 این ست کارد سه پارچه مخصوص زنجان که در این مقاله از کیفیت و کاربردهای آن بیشتر سخن خواهیم گفت در یک بسته بندی زیبا و نفیس به بازار عرضه گردیده است تا نظر خریدار را تامین کند و دیگر برای خرید محصولات داخلی و با کیفیت ایرانی بهانه ای نداشته باشیم.


این ست زیبای سه پارچه دو دونوع دسته چوبی و دسته پلاستیکی تولید می گردد که هر کدام مزیت های ویژه ی خود را دارد. در حالت کلی دسته های این ست بسیار سبک و خوش دست ساخته و طراحی گشته است تا در هنگام کار طولانی مدت دست آسیب نبیند و موجب خستگی و درد دستان نگردد. اصلا می توان گفت که یکی از ویژگی هایی که چاقوی زنجان را مجزا می سازد و آن را به کیفیت شهره ساخته علاوه بر تیغه های یک تکه و مرغوب و برنده اش وجود دسته های خوش دست و سبک آن هاست.
دسته چوبی که بسیار کم سر می خورد و زیبایی و حالت نوستالژی به خود می گیرد می تواند مورد پسند بسیاری گردد. ضمن اینکه دوام و ماندگاری دسته چوبی نیز بر همه پوشیده نیست. این دسته های چوبی کاملا صیقلی وصاف یک تکه و بدون هر گونه پلیسه ای است تا بدست آسیبی وارد نگردد.

ست کارد سه پارچه دارای دسته های پلاستیکی نیز هست که رنگ های بسیار ملیح و ملایمی دارد که نگاه هر بیننده ای را به خود جلب می کند. از جمله رنگ های آن می توان به یاسی,صورتی،آبی آسمانی،  قرمز و سفید اشاره نمود. که سلیقه ی اکثر افراد را می تواند تامین کند.


تیغه های ست کارد نفیس سه پارچه  الماس از جنس فولاد می باشد که موجب دوام وماندگاری محصول خواهد شد و در ضمن اگر در خصوص تیغه ها تحقیق کوچکی نموده باشید و یا آن را تجربه کرده باشید خواهید دانست که تیغه فولادی به سرعت تیز می گردد و بسیار دیر کند می شود و در هنگام کندی براحتی با یک چاقو تیز کن و یا یک مسقل می توان براحتی آن را مانند روز اول تیز و برنده نمود.  ضمنا تیغه ی فولادی در برابر خوردگی و ضربات - که بسیار نیز در استفاده از چاقو پیش می آید - مقاومت بالایی دارد.

تاکنون از ویژگی های کلی این کارد ها گفته شد حال می پردازیم  به نوع و اندازه ی کارد های قرار داده شده در این ست نفیس.
این ست در دو سایز کلی کوچک و بزرگ تولید می گردد.
ست کوچک این کارد شامل چاقوی آشپزخانه متوسط و کوچک و یک چاقوی فیله است که اگر می خواهید از کاربرد این چاقوها مطلع شوید شما را به مقاله انواع مختلف چاقو ها در همین مجله ارجاع می دهم.

طول دسته چاقوی متوسط: 11سانتی متر، چاقوی کوچک: 10 سانتی متر، چاقوی فیله: 10 سانتی متر است

طول تیغه چاقوی متوسط:  16سانتی متر،  چاقوی کوچک: 11.5 سانتی متر، چاقوی فیله: 13 سانتی متر می باشد.

ست بزرگ این کاردها شامل چاقوی آشپزخانه بزرگ و متوسط و یک چاقوی فیله است.

طول دسته ی چاقوی بزرگ:  11سانتی متر، چاقوی متوسط: 10.5 سانتی متر، چاقوی فیله: 10 سانتی متر می باشد.
طول تیغه ی چاقوی بزرگ:21 سانتی متر، چاقوی متوسط: 16 سانتی متر، چاقوی فیله: 13 سانتی متر است.
 که می تواند نیاز یک بانو و یا آشپز حرفه ای را با توجه به نوع کاربریش برآورده سازد و باز هم تاکید می کنم که به دلیل کیفیت و مرغوبیت کالا می توانید سالهای سال از آن استفاده نمایید و لذت آشپزی را با تیزی و دوام این کاردها دو چندان کنید.

سایت اینترنتی توت کالا در راستای حمایت از تولید داخلی و چاقو سازان زنجان تلاش نموده است با قراردادن تنوع کاردهای تولید شده توسط چاقوسازان مطرح زنجانی بتواند قدمی بردارد. برای مشاهده ی این ست و سایر ست های زیبا می توانید به لینک زیر مراجعه فرمایید.
https://tootkala.com/Products/ShowByGroup/17