معرفی سشوار چرخشی مک استایلر مدل MC-6625
1399/37/15

 

سشوار چرخشی که مورد علاقه نوعروسان و دختران است اخیرا توانسته جایگاه خود را در بین بانوان و حتی آرایشگران بیابد.
 

مشکل تمامی بانوان برای استفاده از سشوار این بود که به تنهایی نمی توانستند موهای خود را هم سشوار بکشند و هم با برس حالت دهند واگر هم کسی مهارتی کسب می کرد و تلاش می کرد به تنهایی این کار را انجام دهد بعضی از قسمت ها ی سر بخصوص پشت سر را هرگز نمی توانست به خوبی حالت دهد.
شرکت های تولید کننده لوازم برقی آرایشی که این مشکل را مشاهده کرده بودند با تولید این محصول توانستند نیاز به دو نفر را در سشوار کشیدن و حالت دهی مرتفع سازند و خود شخص به تنهایی و براحتی بدون هیچ مشکلی بتواند کل موهای خود را حالت دهد بی آنکه کلافه و عصبی شود.

طریقه استفاده از سشوار چرخشی

ابتدا سشوار را به پریز برق متصل کنید و با تنظیم دمای آن کارتان آغاز می گردد. سشوار چرخشی دو حالت چرخشی ساعتگرد و پادساعتگرد دارد که با توجه به جهتی که دوست دارید مو حالت بگیر مو را به سمت داخل و یا بیرون جمع می کنید و بعد از گذشت اندکی زمان و حرارت دیدن موها، مو را در خلاف جهتی که بسته بودیم باز می کنیم بی آنکه مو ها آسیب ببیند و یا گره بخورد. البته اگر برای اولین بار این کار را انجام می دهید توصیه می شود یک بار  نحوه ی قرار گیری در دست و دکمه جلو عقب چرخشی را امتحان کنید تا در هنگام باز و بسته کردن موها دچار خطا نگردید. به همین راحتی و با همین روش می توان کل موها را به سادگی و یا یک دست حالت داد.

سشوار چرخشی دارای دو درجه دمای گرم می باشد که با توجه به شرایط و جنس موها می توانید آن را تنظیم نمایید تا آسیبی به موها وارد نگردد و بهترین نتیجه را دریافت کنید و در آخر نیز با قرار دان بر روی باد سرد می توانید حالت مو های خود را تثبیت کنید.

دو برس در این محصول قرار گرفته است که یکی حالت چرخشی دارد و سر دیگر آن به صورت ثابت بر روی سشوار قرار می گیرد که کمی نیز کوچک تر از سر چرخشی است.

طول سیم 1.2 متر و نسبتا بلند است تا شما بتوانید در استفاده از آن براحتی در مقابل آینه قرار گیرید.

یک کیف مخصوص حمل نیز در جعبه ی آن قرار داده شده است تا آن را با خود بتوانید به راحتی حمل کنید؛ وزن سبک این محصول 550 گرم این کار را برای شما آسان تر می نماید.

این سشوار با توان 1200 وات می تواند موها را با سرعت خوبی خشک و حالت دهد. در ضمن المنت های این سشوار از جنس سرامیک است و با ولتاژ ورودی 220 ولت کار می کند.

در ضمن شرکت مک استایلر که تولید کننده لوازم برقی آرایشی است به مشتریان خود تضمین کیفیت داده است و تمام محصولات خود را به مدت 24 ماه گارانتی می کند.

 

 

مطالب مرتبط