یک پذیرایی خاص و نوستالژی
1399/09/16

از قدیم الایام مهمان نوازی ایرانیان زبانزد خاص و عام و مطرح شده در تمام جهان است. چرا که ایرانیان با هر چه در توان دارند تلاش می کنند تا مهمانان خود را راضی و خشنود از خانه خود بدرقه کنند و کاری کنند تا میهمان با خاطره ی شیرینی که از میزبانی آنها دارد دوباره میهمانشان گردد.


به همین علت اگردر خانه ی تمام ایرانیان کلی ظروف وجود دارد که مخصوص پذیرایی از میهمانان است. حال این ظروف پذیرایی در دوران های مختلف با توجه به بضاعت بازار تغییر کرده است و در حال تغییر نیز هست. دورانی ظروف چوبی بوده است دورانی ظروف ملامین، کریستال ودورانی هم ظروف مسی
و اما ظروف مسی...
ظروف مسی که در در زمان گذشته نه چندان دور که پدر بزرگ ها و مادر بزرگ های ما در آن بوده اند استفاده می شد. اغلب برای پخت و پز از این ظروف استفاده می کردند و یا نهایت سینی های مسی نیز رواج داشته است.
امروزه به دلیل خواص مس و پیشرفت صنعت توانسته اند ظروف سبک و زیبایی از مس که آمیخته به هنر ایرانی است؛ برای پذیرایی تولید و به بازار عرضه کنند.


ست های زیبای مسی از جمله شیرینی خوری، شکلات خوری؛ میوه خوری، بشقاب میوه خوری، کشکول،آجیل خوری ها در انواع و اقسام سایز ها و طرح ها، سینی و فنجان و... می تواند هر کدام یک پذیرایی صفر تا صدی از ظروف مسی را برای شما فراهم آورد که با ست ظروف مسی و خاطرات شیرینی که همه با ظروف مسی دارند و زیبایی چشم نواز آن یک پذیرایی خاص و نوستالژی را برای میهمانان خود فراهم آورید و پذیراییتان را تا سالهای سال در خاطراتشان ماندگار کنید.

ظروفی که به تازگی در بازار موجود است از تنوع زیبایی بسیار بالایی برخورددار است به گونه ای که برای هرسلیقه ای در بازار می توانید محصولی زیبا از ظروف مسی بیابید. به طور مثال ظروفی که با هنر میناکاری درآمیخته، ظروفی که با هنر اصیل ملیله کاری تولید شده، ظروفی که با هنرزیبای قلم زنی همراه است، ظروفی که با کنده کاری و چکش کاری آراسته شده است و .... که هر کدام می تواند جلوه ای زیبا به خانه ها و میزبانی های ما بدهد.


از مزایای عمده ی این ظروف تازگی همیشگی آن و قابل تعمیر بودن آن است که اگر روزی بر اثر اتفاق ظرف ضربه دید و کج و قعر شد براحتی با سپردن آن به مسگران توانا آن را مانند روز اول صاف و یکدست تحویل بگیرید.
 

یا اگر بر اثر زمان روی ظروف اکسید شد و دیگر آن براقیت اول را نداشت با استفاده از محصولاتی که امروزه با قیمت بسیار مناسب در بازار موجود است و یا روش های خانگی مانند ترکیب آبلیمو نمک بر روی ظروف و یا استفاده ازسس گوجه فرنگی و یا رب گوجه فرنگی برای براقیت و ... می توانید آن را مانند روز اول براق و زیبا کنید و این ظروف را به نسل های بعدی نیز می توان تقدیم کرد.

از مزایای دیگر ظروف مسی قابل فروش بودن آن است. اگر روزی علاقه مند به خرید طرح های جدیدی از مس شدید ولی چون قبلا تهیه کردید دیگر جایی برای خرید دوباره ندارید می توانید ظروف مسی قبلی را به قیمت روز مس فروخته و دوباره محصولی جدید با طرح و نگاره های جدید و زیبا را تهیه کنید.

سایت توت کالا از جمله سایت های فروش محصولات مسی است که تلاش می کند تمام نیازها و سلایق مختلف مخاطبین را در خصوص ظروف پذیرایی مسی تامین کند و با بروزترین و متنوع ترین محصولات نظر مشتریان را به خود جلب کند.