معرفی پاور یانک  TP 825L
1399/14/22

معرفی پاور یانک   TP 825L 

امروز می خواهیم در مورد پاور بانک TP 825L  و راحتی حمل و نقل  کارایی آن با شما صحبت کنیم و تمام ویژگی های آن را برای شما معرفی کنیم.

قبلا در مقاله ای با عنوان " پاور بانک، یکی از تجهیزات ضروری در دنیای امروزی " در خصوص ضرورت استفاده از پاور بانک و در مقاله ای دیگر با عنوان "آشنایی با ساختار داخلی و اجزای پاور بانک" در خصوص اجزاء داخلی یک پاور بانک و نیز "نقش پاور بانک در زندگی روزمره " به طور مفصل صحبت کردیم.

با توجه به ضرورت پاور بانک در دنیای امروز و به همراه داشتن آن در اکثر مکان ها؛ شرکت های تولیدی پاور بانک تلاش می کنند که وزن و ابعاد پاور بانک ها را کوچک نمایند تا حمل آن آسانتر شود و در این زمینه شرکت ها در حال رقابت هستند.

 

پاور بانک TP 825L محصولی از شرکت تسکو می باشد که در ایران نیز نمایندگی دارد و بسیاری از محصولات شرکت در ایران ساخته می شود. شرکت تسکو کیفیت محصولات خود را در طی سالیان به مشتریان خود ثابت نموده است و امروزه علاوه بر کیفیت تلاش می کند تا تمام نیاز های مشتریان خود شناسایی و آن را مانند زیبایی و سبکی کارها تامین نماید.

این پاور بانک بسیار کوچک و سبک است و براحتی در دست یک انسان بالغ جا می گیرد و همان اندازه یک کف دست است.

ویژگی شاخصی که این پاور بانک را از سایر پاور بانک ها متمایز می کند با وجود ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعتی خود ابعادی برابر با طول و عرض 6.4*9.4 سانتی متر و ارتفاع 2.4 سانتی متر دارد و وزن سبک آن که حدودا برابر 190 گرم می باشد. براحتی در کیف، جیب و ... جا می شود بدون آن که فضای زیادی اشغال نماید.

 

 

جالب تر آن است که با وجود این کوچکی یک صفحه ی نمایشگر نیز دارد که میزان شارژ پاور بانک را نمایش می دهد تا به شما اطلاع دهد که چه میزان می توانید با آن گوشی خود را شارژ نمایید.

 

این پاور بانک که از باتری لیتیوم پلیمری استفاده می نماید با ورودی 5 ولت و جریان 2 آمپر به مدت حداکثر 6 ساعت شارژ می شود و بسته به ظرفیت گوشی ها تقریبا 5 بار می تواند یک گوشی را با ولتاژ 5 ولت و جریان 2.1 آمپر شارژ نماید.

امروزه علاوه بر کوچکی و سبکی پاور بانک همه به دنبال آنند که پاور بانک را در کمترین زمان شارژ کنند. این پاور بانک با داشتن یک پورت ورودی Type-c می تواند سریع شارژ شود. و یک پورت ورودی دیگر micro-USB دارد که به صورت عادی  با همان شارژ های معمولی 2آمپری شارژ می شود.

 

 

 

 

در ضمن جنس بدنه آن از پلاستیک مقاومی است که اگر لحظه ای پاور از دستتان بیافتد براحتی ضربه و آسیب نبیند.

این پاور بانک کوچک با امکانات فراوان را می توانید از سایت اینترنتی توت کالا که نمایندگی شرکت تسکو را دارد تهیه نمایید و با استفاده از آن از لحظات خود بهینه استفاده نمایید.