معرفی ست آجیل خوری دیبا
1399/58/03

 

از قدیم الایام مردم به ظروف زیبا و تزئینی علاقه ی ویژه ای داشتند ولی متاسفانه به علت پایین بودن قدرت خرید مردم وسایل و ظروف زیبا فقط در خانه های اشراف زادگان دیده می شد. ولی امروزه به حمد الله با بهتر شدن اوضاع اقتصادی عموم مردم همه به دنبال وسایل زیبا و زینتی برای منازل خود هستند. در وسایل زینتی اغلب از کریستال و چینی استفاده می شود که هم قیمت های گزافی دارند هم امکان شکستن آن هابسیار بالاست. ما به تمام ایرانیان که این صنعت و هنر را در کشور خود دارند توصیه می کنیم تا با دیدن تنوع محصولات زینتی و کاربردیه مسی از آن ها استفاده نمایند که هم اقتصادی تر است و هم دوام و ماندگاری بالایی دارند.

دیبا یکی از برند های تولید کننده ی ظروف مسی است که اغلب ظروف پذیرایی با کیفیت و زیبایی تولید می کند و طرح های محصولات دیبا خاص و منحصر به فرد است. اغلب کارهایشان چون برای پذیرایی استفاده می گردد و بر روی شعله قرار نمی گیرند با لایه نانویی پوشش داده شده اند و اگر درشست وشوی آن دقت شود تا سالهای سال نیز حتی اکسید هم نمی شوند.

درتمام ظروف تولیدی دیبا از ورقه های مس ضخیم استفاده شده است تا با افتادن و ضربه های کوچک تغییر شکل ندهد و خراب نگردد.

ست آجیل خوری دیبا کاملا ست کاربردی برای هر خانه ای است چرا که در هر مراسم و هر مهمانی و دورهمی کوچک و بزرگی این ست نیاز هست. حال می توان در کاربری های مختلف از آن استفاده نمود.مثلا از آجیل خوری های کوچک آن می توان در تابستان به عنوان بستنی خوری نیزاستفاده نمود و از آجیل خوری بزرگ آن به عنوان میوه خوری مخصوصا میوه های بهاری و تابستانی استفاده نمود و ... زیبایی این ست به همشکل بودن این ظروف است که هارمون زیبایی ایجاد نموده است و چشم هر میهمانی را به خود خیره خواهد کرد.

ست آجیل خوری دیبا شامل یک عدد آجیل خوری بزرگ است که در بالا برخی ازکاربرد هایش بیان شد. قطر این آجیل خوری 23 سانتی متر با دالبر هایی زیبا و پایه ای بلند است.

دیگر ظرف این این ست شیرینی خوری دیبا است که این ست هم می توان به عنوان شیرینی خوری و نیز میوه خوری برای میوه های های زمستانه و نیز گزخوری و ... از آن استفاده نمود و یا حتی بر سر سفره ی غذا برای ظرف ژله و کارامل نیز می تواند استفاده گردد. قطر این شیرینی خوری 26 سانتی متر با پایه ای بلند است.

آجیل خوری کوچک یا همان آجیل خوری تکنفره این ست که شامل شش عدد به قطر 11 سانتی متر می باشد و برای بستنی، آجیل، ترشیجات بر سر سفره و ... کاربرد دارد.

میوه خوری دیبا نیز در این ست موجود است که برای انواع میوه ها در تمامی فصول مناسب است حاشیه ی میوه خوری دالبر های زیبایی دارد که همین بلندی مانع از ریختن میوه های کوچک و یا آبدار می شود.

نکاتی که در خصوص این ست

تمامی محصولات این ست با لایه نانویی پوشش داده شده اند که این لایه از اکسید شدن فلز با هوا جلوگیری می کند و کمک می کند تا همیشه براق و مسی باقی بماند. فقط برای از بین نرفتن این لایه باید از محلول های شستشوی قوی همانند وایتکس، سیف و ... برای شستشوی ست استفاده نگردد و از اسفنج نرم برای شستن استفاده کنید. هرگز از سیم ظرفشویی و خشن استفاده نگردد تا سالهای سال از زیبایی و ماندگاری این ظروف بهره مند شوید.