معرفی اتوی مو 5513
1399/44/14

 

در خصوص ویژگی هایی که باید یک اتوی مو داشته باشد و نکاتی را که برای خرید آن باید در نظر بگیرید در مقاله « انواع اتوی مو و نحوه انتخاب صحیح اتوی مو» به طور مفصل بیان شد.

در این مقاله ویژگی های اتوی مو 5513 را به تفصیل بیان می کنیم.
 

این اتوی مو محصول شرکت مک استایلر است که انواع محصولات برقی آرایشی را تولید می کند و برای اطمینان دهی به مشتریان خود بابت کیفیت، محصولات خود را 24 ماه بعد از خرید ضمانت می کند. در نتیجه این اتوی مو نیز دارای گارانتی و ضمانت کیفیت 24 ماهه توسط خود شرکت می باشد.

اتوی مو 5513 به دلیل صفحه ی متوسطی که دارد برای موهایی با بلندی متوسط و نسبتا ضخیم بسیار مناسب است ولی برای موهای بلند تر و یا کمی کوتاهتر هم می توان استفاده نمود.

مدل 5512 اتوی مو با همین ویژگی ها و همین ظاهر ولی با صفحه ی باریک تر مخصوص موهای نازک متوسط و کوتاه موجود است.

جنس صفحه ی اتوی مو سرامیکی می باشد و حرارت را به طور یکنواخت به مو ها منتقل می کند تا کمترین آسیب را بر اثر دما به مو ها وارد شود.

 این محصول قابلت تنظیم دما را در 5 درجه از 15 تا 230 درجه سانتیگراد دارد تا در هر دمایی که با شرایط جنس مو و بلندی و مواد استفاده شده متناسب است در دمای مخصوص خود تنظیم نمایید.

این محصول به دلیل داشتن حالت گرمایش سریع می تواند برای سالن داران و آرایشگران حرفه ای جهت کراتینه تراپی بسیار مناسب باشد.
در استفاده از این دستگاه برای افراد آماتور توصیه می شود قبل از استفاده از اتو، موهای خود را با روغن های مخصوص مو و یا واکس مو چرب نمایند و حرارت آن را در دماهای پایین تنظیم نمایند تا بر اثر حرارت بالا به موهای خود آسیب نرسانند.

از امکانات دیگر این دستگاه خاموش شدن خودکار آن است. اگر اتفاقی پیش آمد و اتوی مو را در حال اتصال به برق رها کردید و فراموش کردید و یا مقدور به خاموش کرد آن نشدید با این دستگاه نباید نگران سوختن و یا آتش گرفتن منزلتان باشید چرا که بعد از یکساعت استفاده نکردن از دستگاه به صورت اتوماتیک اتوی مو 5513 خاموش می شود.

ویژگی خاص این محصول کارکردن با دو ولتاژ جهانی یعنی 110 ولت و220 ولت است. یعنی اگر شخصی هستید که به مسافرت های خارج از کشور می روید حتما به این مشکل برخورد کرده اید که بعضی لوازم برقی همچون سشوار و ... در بعضی کشور ها به دلیل تفاوت ولتاژی که با ایران دارند کار نمی کند. ولی این سشوار این امکان را ایجاد نموده است تا در هر دو کشور براحتی بتوانید از اتوی موی خود استفاده نمایید.

این محصول علاوه بر امکانات بالای فنی که دارد با طراحی زیبای ظاهری هم که دارد دل هر خریداری را به سمت خود می کشاند. شما می توانید این محصول را از طریق سایت اینترنتی توت کالا سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.

مطالب مرتبط