معرفی هدست TH 5153
1399/21/21

هدست TH 5153 که محصولی از شرکت تسکو می باشد، یک هدست گیمینگ می باشد.

شاید این سوال برایتان ایجاد شود که هدست گیمینگ با هدست های دیگر چه تفاوتی دارد؟


اگر بخواهیم به صورت خلاصه بیان کنیم هدست گیمینگ ها همگی دارای یک میکروفون با کیفیت هستند چرا که برای بسیاری از بازی ها نیاز است که گیمرها با کاربران دیگر در ارتباط باشند و وضوح صدا برای این ارتباط بسیار مهم است. بسیاری از بازی های آنلاین نیاز دارند که صدای محیط در بازی را به صورت کاملا دقیق بشنوند به همین علت هدست گیمینگ ها باید صدای فراگیر بسیار با کیفیتی به مخاطب ارائه دهد و گیمری که از هدست گیمینگ استفاده می کند از صدای نزدیک شدن شخصی در بازی می تواند سریعتر اقدام کند در صورتی که اگر شخصی هدست معمولی استفاده نماید این صدا را متوجه نخواهد شد و این یعنی عقب ماندن در رقابت.
هدست گیمینگ ها دارای کاپ های بزرگی نیز می باشند تا کاملا گوش را پوشش دهد و صدای اطراف مزاحمتی در شنیدن صدای بازی نداشته باشد.
شاید سوال دیگری که برایتان ایجاد شود که می توان از هدست گیمینگ به جای هدست معمولی برای شنیدن موسیقی استفاده نمود؟
شاید بتوان برای شنیدن موسیقی از هدست گیمینگ ها استفاده نمود ولی قطعا کیفیتی که هدست معمولی برای موسیقی به شما می دهد هدست گیمینگ نخواهد داد. چرا که هدست گیمینگ برای صدای فراگیر تنظیم شده و شاید برخی صداهای موسیقی را با کیفیت اصلی به گوش شما نرساند و یا نویز هایی ایجاد شود.
پس هر کدام برای کاربردهای ویژه ی خود طراحی شده اند و هیچکدام بر دیگری مزیت ندارد.
 

هدست گیمینگ 5153 با داشتن حساسیت صدای 105 دسی بل و محدوده ی فرکانسی 20-20K هرتز است می تواند جزئی ترین صدا ها را در بازی به گوش گیمر برساند و هیجان بازی را به صورت کاملا واقعی به او القا کند و او را در فضای بازی قرار دهد.

برای یک گیمر راحتی و نرمی یک هدست بسیار مهم است چرا که ساعت ها ممکن است از آن هدست استفاده نماید. در نتیجه باید به گونه ای باشد که کاپ ها و یا هدبند آن به گوش و گردن و یا سر آسیب نرساند. هدست گیمینگ 5153 با داشتن کاپ های بزرگ و نرم و میکروفن منعطف و هدبند قابل تنظیم تمامی شرایط یک هدست ایده آل را برای گیمر فراهم نموده است.


 

شرکت تسکو علاوه بر آن برای آنکه زیبایی و جذابیت این هدست را درهنگام بازی افزایش دهد روشنایی هایی در کنار کاپ، هدبند و میکروفون قرار داده است که نورپردازی زیبایی در هنگام بازی ایجاد می کند.

در ضمن برای راحتی کاربر دکمه های میانبری بر روی سیم این هدست قرار داده است از جمله دکمه مدور جهت تغییر حجم صدا و نیز دکمه ای برای خاموش و یا روشن نمودن میکروفون تا در موقع نیاز به میکروفون آن را سریعا روشن نماید و نیز مجبور نباشد دائم میکروفون خود را روشن نگه دارد.

هدست TH 5153 از طریق کابل AUX به لپ تاپ ، کامپیوتر، تبلت و ... شما متصل می شود و از طریق کابل USB انرژی مورد نیاز خود را از طریق همان دستگاه تامین می کند. این شرکت کابل AUX را نیز در داخل جعبه قرار داده است تا دیگر نیاز به خرید مجدد کابل نداشته باشید.


یک ویژگی ظاهرا ساده ولی بسیار راهگشا در بازی، طول سیم هدست است که اگر کوتاه باشد محدودیت حرکتی برای گیمر ایجاد می کند و همین امر تمرکز بر روی بازی را کاهش می دهد. با این هدست با داشتن کابلی به طول 2.1 متر می توان براحتی جابه جا شد بی آنکه دغدغه کشیده شدن کابل را داشته باشید.

 

این هدست TH 5153 در وب سایت اینترنتی توت کالا به صورت پیشنهاد ویژه به مشتریان ارائه می گردد چرا که علاوه بر کیفیت بالا از تخفیف خوبی نیز برخوردار است.