معرفی ماشین اصلاح سر و صورت  HC-TOURBO-071
1399/21/21

ماشین اصلاح از جمله لوازمی هست که تقریبا روزانه استفاده می شود و به همین علت، مرغوبیت و کارایی کالا اهمیت فراوانی پیدا می کند.

یک ماشین اصلاح خوب می تواند تا سالهای سال روزانه استفاده شود. به جرئت می توان گفت که این ماشین اصلاح نیز جزو ماشین اصلاح هایی است که کاربری خوب و دوام بالا دارد.

این ماشین اصلاح  با بدنه ای فلزی از جنس تیتانیوم طراحی شده است تا اگر اتفاقی از دست بر زمین بیافتد؛ که این اتفاق نیز کم نیست، ضربه ی جدی به موتور دستگاه وارد نگردد.

در ماشین اصلاح توان موتور از ویژگی های مهمی است که باید برای خرید در نظر گرفت، قدرت موتور این دستگاه بالا می باشد به گونه ای که در هر دقیقه می تواند6200 دور بچرخد.در نتیجه در رده ی موتورهای پرقدرت قرار می گیرد.و می توان طولانی مدت از آن استفاده نمود.

ویژگی دیگر نیز که از اهمیت بالایی برخوردار است جنس و تیزی تیغه ی یک ماشین اصلاح است که جنس این ماشین اصلاح از تیتانیوم می باشد ، مقاومتی 300 برابری نسبت به استیل دارد. بسیار تیز و برنده است، و در ضمن اگر طی استفاده سالیان از این دستگاه تیغه ی آن کند شد می توان آن را تعویض نیز نمود.

این تیغه دارای سه درجه بندی است و دو شانه که می توانید آن را در اندازه های مختلف تا 12 میلی متر تنظیم نمایید.

یکی از دغدغه های کسانی که از ماشین اصلاح استفاده می نمایند به دنبال یک پریز در مکان مناسب گشتن است که این دستگاه با داشتن باتری شما را از اتصال به برق در هنگام استفاده بی نیاز می کند این باتری به مدت 90 دقیقه به صورت کامل شارژ می شود و می تواند به مدت 90 دقیقه هم کار کند. شاید بعضی اوات به دلیل فراموشی و یا هر مشکل دیگری وقت نکرده باشید تا دستگاه را شارژ کنید و نیاز به استفاده از آن دارید، شرکت این مشکل را در این دستگاه در نظر گرفته و این امکان را فراهم نموده است تا در زمانی که می خواهید همزمان با اتصال به برق از آن استفاده نمایید. به تعبیری این دستگاه دارای دو منبع تغذیه می باشد. هم باتری و هم برق خانگی
از ویژگی دیگر این دستگاه می توان به داشتن دکمه توربو اشاره نمود. دکمه توربو قدرت موتور را برای اصلاح کردن موهای ضخیم تر افزایش می دهد و نیز به علت افزایش دور موتور به دکمه اصلاح سریع نیز معروف است.

ماشین اصلاح سر و صورت  HC-TOURBO-071 دارای صفحه نمایش کوچکی هست تا میزان شارژ و دور موتور را نمایش دهد و کاربری آن را برای شما آسان نماید.

در آخر این ریش تراش که محصول شرکت مک اتایلر می باشد برای تضمین کیفیت تولیدات خود به مشتریانش محصولات را را تا دو سال بعد از خرید ضمانت می کند. شما می توانید این محصول را به صورت اینترنتی و از طریق سایت اینترنتی توت کالا با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرد.

 

مطالب مرتبط