ست کارد و چنگال میوه خوری الماس زنجان
1399/30/24

 

چاقو و کارد زنجان از نظر کیفیت و تنوع در ایران حرف اول را می زند و حتی می توان گفت که با برندهای خارجی نیزقابل رقابت است. امروزه تولیدی های پرتلاش و خلاق چاقوسازی در زنجان تلاش می کنند تا محصولات خود را از نظر ظاهری نیز تنوع بخشند و آن ها را در یک بسته بندی شیک و با دوام به مشتریان تقدیم کنند. شاید یکی از علت های اصلی که ایران در صادرات عقب مانده است نبود بسته بندی مناسب محصولات است که نمی گذارد چاقوهای زنجان به درستی ارزش گذاری شوند.

این ست کارد وچنگال که در این مقاله می خواهد معرفی شود تولید شده توسط تولیدی الماس در زنجان است که تلاش نموده است هم در رنگ و طرح این ست، تنوع ایجاد کند هم بسته بندی کاملا ایرانی و زیبا و با دوام برای این ست ها تهیه کرده است تا قدمی باشد در پیشرفت تولیدات زنجان در جلب نظر مشتریان برای استفاده داخلی ونیز صادرات.

ست کارد و چنگال میوه خوری الماس کاردهایی دارد که در عین ظرافت بسیار تیز و برنده است. این کاردها از جنس استیل می باشد و در اثر شست و شو هر گز زنگ نخواهد زد و کاملا ملاک هایی که یک کارد میوه خوری باید دارا باشد را در این کارد لحاظ نموده اند. دسته ای این کارد ظریف و خوش دست می باشد و طراحی آرگونومی دارد که با حالت دست در هنگام بریدن تطابق دارد.

این کارد ها برای میوه خوری مناسب هستند. بریدن میوه هایی همچون سیب، خیار،هندوانه،خربزه و ..؛ نباید از ان در بریدن اجسام سخت مانند پاک کردن مرغ و استخوان هایش و ... استفاده کرد، چرا که تیغه ی آن قطعا آسیب خواهد دید.

چنگال این ست نیز از 4 شاخه تشکیل شده است  تا در هنگام برداشتن میوه ها به ناگاه از آن جدا نشده و بر زمین نیافتد، ابعاد و اندازه آن استاندارد چنگال های میوه خوری است. شکل مثلثی انتهای دسته ی این چنگال آن را زیبا و خاص تر نموده است. جنس چنگال نیز از استیل می باشد.

این ست کارد و چنگال نفیس الماس دسته هایی از جنس پلاستیک مرغوب دارد که در رنگ های مختلف تولید شده است تا بتواند سلیقه ی اکثر بانوان ایران را تامین کند. رنگ های دسته این چنگال که همرنگ کاردهاست در 5 رنگ به رنگ های سفید، مشکی، سبز،قرمز، سورمه ای تولید شده است.

سرویس کارد و چنگال نفیس الماس دارای شش عدد کارد و چنگال می باشد.

این ست زیبا و با کیفیت با داشتن بسته بندی محکم و زیبا می تواند هدیه ای شکیل و کاربردی باشد؛ برای جهیزیه ست زیبا یی است که می توانید آن را با رنگِ ست های آشپزخانه ی عروس همسان کنید.

این ست به دلیل کیفیت بالایی که دارد می تواند سالهای سال همراه شما از میهمانانتان میزبانی کند.

سرویس کارد و چنگال الماس را می توانید از فروشگاه های سطح شهر استان زنجان و نیز سایت اینترنتی توت کالا تهیه فرمائید. در سفارش اینترنتی براحتی از طریق پست درب منزل تحویل خواهید گرفت.