موهایی زیبا با فرکننده مو MC-3331
1399/52/04

 

فر کننده مو MC-3331 مخصوص کسانی است که فر ریز دوست دارند و می خواهند موهای خود را به صورت ریز، فر کنند.

این فر کننده ی حرفه ای دمای قابل تنظیم دارد تا با توجه به هر نوع مو و بلندی بتوان با این دستگاه براحتی کار کرد. دمای دستگاه از 300 تا 450 درجه فارنهایت با تقسیم 6 درجه ای قابل تنظیم می باشد.

صفحه لمسی led  آن کمک می کند تا دمایی که دستگاه بر روی آن تنظیم شده است را ببینید و دچار اشتباه نشوید.

از خصوصیات خاص این فر کننده می توان به پوشش نانوی آن اشاره نمود. این پوشش برای از بین بردن الکتریسیته ی ساکن موها در هنگام استفاده از دستگاه قرار داده شده است که در انتهای فر کردن موهایی براق و بدن وزی داشته باشید.

فر کننده مو MC-3331 از امکان گرمای سریع برخودار است تا موهای شما را زیبا تر و یکنواخت تر فر کند و دوام فر موهای شما بیشتر شود. فقط در هنگام استفاده از فر کننده مو باید نکاتی که در مقالات پیشین جهت مراقبت از مو در هنگام استفاده از اتو و فر کننده نوشته شده است را مطالعه بفرمائید و آن را انجام دهید تا موهای شما بر اثر حرارت آسیب نبیند.

طول کابل این دستگاه 1.7 متر می باشد که در هنگام کار کردن با آن با کشیده شودن کابل مواجه نشوید.در ضمن یک گیره دو طرفه نیز بر روی دسته ی آن قرار داده شده است تا موهای شما کاملا بر روی آن فیکس گردد و سریعتر و بهتر حالت گیرد.

این فر کننده تولیدی شرکت مک استایلر است که کیفیت محصولات خود را پس از خرید 24 ماه ضمانت می کند تا به مشتریان بابت کیفیت کارهای خود اطمینان دهد.

اگر علاقه مندید این فر کننده ی حرفه ای را تهیه بفرمائید کافیست در خانه بمانید و با مراجعه به سایت توت کالا آن را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.

 

مطالب مرتبط