کوله پشتی bb 08 همراه طبیعت گردی شما
1399/06/10

 

کوله پشتی یکی از لوازم مورد نیاز هر دانشجو، دانش آموز، کوهنورد و هر کسی که می خواهد مسافرت های کوتاه گردشگری داشته باشد.

در خصوص کوله های استاندارد به کرات در مقالات پیشین مجله صحبت شده است. در این مقاله می خواهیم به معرفی این کوله پشتی زیبا و شیک بپردازیم.

این کوله پشتی bb 08 که به رنگ زیبای بنفش و مشکی تولید شده است که می تواند یک کوله ی مناسب برای سفرهای کوتاه مدت شما باشد. این کوله پشتی که برای حمل لپ تاپ و تبلت نیز مناسب است چرا که داخل آن یک ضربه گیر نرم و مقاوم قرار داده اند تا بر اثر ضربه و افتادن های معمولی لپ تاپ شما آسیب نبیند.

برای مسافرت های کوچک و مدرسه و دانشگاه همواره وسایل کوچک و خرد بسیار زیاد می شود که اگر بخواهید همه را در یک قسمت قرار دهید مسلما یافتن آن کار دشواری خواهد بود. به همین علت هرچه تعداد جیب ها و تقسیم بندی کیف بیشتر باشد می توانید از فضا ی کیف به درستی استفاده کنید و براحتی و در اسرع وقت شی که به آن نیاز دارید را بیابید. این کیف به همین علت تعداد جیب های بسیاری دارد و در ضمن در قسمت داخلی و بزرگتر کیف نیز قسمت لپ تاپ و تبلت را از سایز قسمت ها جدا ساخته تا هم لپ تاپ آسیب نبیند هم وسایل مرتب در کیف قرار گیرند.

در کناره های کار برای قرار دادن بطری آب، قمقمه و تغذیه دو جیب قرار داده اند که برای اطمینان از نیافتادن در هنگام جابه جایی برای این جیب ها نیز زیپ قرار داده شده است.

یکی از امکانات ویژه و خاص این کوله وجود پورت صدا در قسمت بندهای کوله پشتی است تا در هنگام پیاده روی و انتظار و ... بتوانید براحتی با قرار دادن کیف در داخل کوله موسیقی مورد علاقه ی خود را نیز بشنوید؛ بی آنکه مجبور باشید گوشی همراه خود را در دست بگیرید.

جنس پارچه استفاده شده در این کوله پارچه کج راه است که پارچه ای مقاوم است و می توان سالهای سال از آن بی آنکه زیبایی و کیفیت خود را از دست دهد، استفاده کرد. ابعاد این کوله 48*35 سانتی متر و وزن آن 740 گرم می باشد.

در قسمت پشتی این کوله پشتی برای آنکه وزن کیف به کمر آسیب نرساند بسیار نرم کار شده است و کل این قسمت توری است تا فضای کافی برای ورود و خروج هوا باشد که از تعرق شما  تا حد بالایی جلوگیری کند.

این کوله پشتی را می توانید در سایت توت کالا مشاهده و تهیه فرمائید.