معرفی انواع مرغ خوری های مسی
1399/05/16

 

این روزها همه به دنبال زیبایی خانه هایشان هستند زیبایی که با محصولات تزئینی از جمله کریستال ، چینی و محصولات سیلور که قیمت هایی بسیار بالا نسبت به جنس خود دارند رقم میخورد در حالی که محصولات مسی بجز اینکه دوامی بیش از انتظار نسبت به کریستال و چینی دارد و نیز قیمتی بسیار پایین که ارزش و زیبایی فراتری را برای شما به ارمغان می آورد. زیبایی که با دستان توانمند اساتید مس کشور به وجود آمده و سبکی از زندگی سنتی را با زندگی مدرن تلفیق کرده است تا زیبایی خانه هایتان را دو چندان نمایند.
ظروف مسی نیز مانند ظروف دیگر با توجه به کاربری بیشتر یک ظرف نامی برای آن قرار می دهند. ظروف مرغ خوری هم بدین گونه است که نه صرفا برای مرغ خوری است ولی اکثرا برای مرغ خوری هم استفاده می شود. از این ظروف برای سرو پلو به عنوان دیس هم استفاده می شود. این مرغ خوری ها برای انواع سالاد ها نیز استفاده می شود. حتی برای پذیرایی به عنوان شیرینی خوری به خصوص شیرینی های بیضی شکل و کشیده و نیز میوه خوری خاص هم استفاده می شود و ...


این ظروف بیضی شکل که به صورت چهار پایه بلند، چهار پایه کوتاه و بی پایه هم موجود است. دو دسته در کناره های خود دارد که با آن براحتی بتوان آن را جابه جا نمود.
این مرغ خوری در سایز های متفاوت برای تعداد نفرات متفاوت تولید شده است.

                  

سایز1: قطر آن 20*36 سانتیمتر  است


سایز2: قطر 23*40 سانیمتر است


سایز3 : قطر 27*44 سانتیمتر است

که این سایز ها برای تمامی اشکال مرغ خوری صدق می کند. عمق مرغ خوری ها با سایز های متفاوت یکسان و به عمق 4 سانتی متر می باشد.

ارتفاع مرغ خوری های پایه بلند یکسان هستند وسایز های مختلف با یکدیگر تفاوتی ندارند. ارتفاعشان 14.5 سانتی متر و ارتفاع مرغ خوری های پایه کوتاه هم  4 سانتی متر است.

قسمت بیرونی تمام این مرغ خوری ها به رنگ طبیعی مسی است و قسمت داخلی آن برای آنکه بتوان غذای گرم نیز قرار داد قلع کاری شده و به رنگ نقره ای می باشد.

این مرغ خوری ها که کاربری بسیاری می تواند در خانه داشته باشد را می توانید از سایت توت کالا سفارش دهید و در اسرع وقت وسط پست درب منزل تحویل بگیرید.