ریش تراش  MC-8816 ، ریش تراشی برای حرفه ای ها
1399/23/18

 

یکی از دغدغه های آقایان برای انتخاب ریش تراش مناسب که سالهای نیز کار کند پرتوان بودن موتور دستگاه در عین حال صدای کم آن است. چرا که ریش تراش وسله ای است که روزانه استفاده می شود و در طولانی مدت صدای بلند هم موجب آزار افراد خانواده خواهد شد و کودکان خردسال نیز اکثرا از صدای بلند واهمه دارند.

ریش تراش MC – 8816 که از تکنولوژی برش چرخشی برای اصلاح مو استفاده می کند، توان بالا و صدای کمی دارد. به خاط  داشتن توان بالا از این ریش تراش می توان در آرایشگاه ها نیز استفاده نمود.

از ویژگی های دیگر این دستگاه که آن را برای یک خرید خوب ممتاز می کند داشتن دو ردیف تیغه و چرخش همزمان آنها برای اصلاح دقیقتر است. در ضمن این تیغه ها به صورت 360 درجه بر روی صورت چرخش دارد تا اصلاح بهتری انجام دهد.

حتما در اصلاح صورت موهایی هستند که به علت رشد در زاویه ای متفاوت با بقیه اصلاح آنها سخت است ولی این دستگاه امکان بالا آوردن مو و اصلاح تمامی موهای صورت را دارد.

جنس تیغه های این محصول از تیتانیوم و ضد زنگ می باشد و امکان متمایزی که دارد استفاده از آن در هنگامی است که صورت شما خیس و مرطوب است. البته که در حالت خشک نیز می توان از آن استفاده نمود. این ویژگی که دارد جدا از ضد آب بودن دستگاه است. این دستگاه ضد آب نمی باشد و نمی توان آن را مستقیم زیر شیر آب قرار داد.

ریش تراش  MC-8816 علاوه بر سر چرخشی که دارد سر مخصوص اصلاح گوش و بینی و سردیگر مخصوص خط پشت گردن،خط ریش و سایه زنی دارد.

                             

این ریش تراش با باتری کار می کند که به مدت یکساعت می تواند به صورت کامل شارژ شود و به مدت یکساعت نیز می توان از آن استفاده نمود در ضمن قابلیت شارژ استند نیز به صورت بی سیم را نیز داراست. در این دستگاه قابلیت کوئیک شارژ یا همان شارژ سریع را نیز ایجاد کرده اند. شما می توانید میزان شارژی که دستگاه دارد را بر روی صفحه نمایشگر آن ببینید تا در زمان مناسب آن را شارژ نمایید.
 

تنظیمات این دستگاه توسط صفحه لمسی 3D انجام می گیرد و می توان اطلاعات را بر روی نمایشگر مشاهده نمود.

علاوه بر امکاناتی که در بالا ذکر شد این ریش تراش بسیار خوش دست می باشد و می توان با آن براحتی کار نمود بی آنکه دست خسته شود و نیز بتوان با آن دقیق و باظرافت کار نمود.

مک استایلر شرکت تولیدی این دستگاه می باشد که برای تضمین کیفیت کالاهای خویش آن ها را به مدت دوسال بعد استفاده ضمانت می کند و شما می توانید این محصول و سایر محصولات مک استایلر را از سایت توت کالا تهیه نمایید.

 

مطالب مرتبط