زیبا سازی خانه با ورق مس
1399/04/22


اگر می خواهید با هزینه ی کم وسایل خانه ی خود را زیبا کنید توصیه می کنم این مطلب را تا انتها دنبال کنید.
 

ساخت جا شمعی با کاسه های مسی

شما می توانید با استفاده از کاسه های مسی کوچک که هزینه ی کمی هم دارند یک جا شمعی زیبا بسازید. وسایل مورد نیاز برای این کار یک پارافین، فیتیله ی شمع و یک کاسه ی مسی است. با حرارت ملایم یا به روش بن ماری می توانید پارافین را ذوب کنید و آن را درون کاسه مسی قرار دهید. یک فیتیله هم در داخل آن قرار دهید و بگذارید خنک شود. به همین راحتی یک جا شمعی زیبا بسازید.

 

ماگ با تم پاییزی

شما می توانید بر روی ورقه نازکی مسی طرح برگ را طراحی کنید  اگر دوست داشتید می توانید قسمت های مختلف برگ را با خودکار بدون جوهر برجسته کنید و با قیچی ببرید. با چسب بر روی ماگ بچسبانید تا یک ماگ پاییزی زیبا داشته باشید.می توانید رنگ ماگ را سفید انتخاب کنید تا برگ ها بیشترجلوه کنند.

گلدان

شما می توانید بر روی گلدان های ساده خود با ورق های مسی طرحی را که زیباست و دوست دارید بر روی گلدان قرار گیرد، را طراحی کنید و با قیچی آن را جدا نموده و با چسب بر روی گلدان بچسبانید. به خصوص بر روی گلدان های شیشه ای و چینی این کار بسیار زیبا و چشم نواز خواهد شد. حتی می توانید به صورت سراسری گلدان های کوچک خود را با ورقه ی مسی پوشش دهید.

 

حلقه ی دستمال

شما می توانید با استفاده از ورق های نازک مسی که در بازار موجود است حلقه های مسی با طرح های زیبا در آورید و آن را به عنوان حلقه دستمال برای پذیرایی در وعده ی غذایی استفاده نمایید.