ویژگی هایی که برای خرید سشوار مسافرتی نیاز است بدانیم
1399/42/04

در انتخاب یک سشوار مسافرتی چند ملاک وجود دارد که از اهمیت ویژه ای برخوردار است یکی از ملاک ها توان سشوار مسافرتی است.

توان سشوار

سشوار های مسافرتی به دلیل کوچکی از توان کمتری نسبت به سشوار های معمولی برخوردار هستند ولی همین امر نباید ذهن شما را به سمتی ببرد که به همین خاطر توان آن مسلما بسیار پایین خواهد بود و زمان بسیار زیادی نیاز دارد تا موها را خشک نماید. سشوار های مسافرتی که توان در حدود۱۹۰۰ تا ۲۴۰۰ دارند کمی سنگین ترند ولی موها را سریعا خشک می کنند و برای موهای پرپشت و ضخیم مناسب هستند.

سشوار هایی با توان بین 1200 تا 1800 وات برای موهای معمولی بسیار مناسب است و سبک تر از سایر مدل ها هستند.

 تا شو بودن و وزن سشوار

تاشو بودن بودن سشوار برای آنکه براحتی در چمدان قرار گیرد اهمیت دارد بخصوص زمانی که می خواهید مسافرت نسبتا طولانی داشته باشید. مسلما وسایل بیشتری هم با خود به همراه خواهید برد. در اینجاست که کم حجم و تا شوبودن سشوار اهمیت پیدا می کند.

در مسافرت های خارج از ایران که با هواپیما می خواهید مسافرت کنید وزن چمدان برای رد شدن از گیت اهمیت دارد به همین دلیل باید دقت کنید تا سبک ترین سشوار در عین حال کارآمد ترین را انتخاب کنید.

قابل تنظیم بودن حرارت و باد سشوار

برای آنکه سشوار کارایی بهتری داشته باشد و شما نیز در استفاده از آن با توجه به شرایط موهای خود(میزان خیسی – حجم موها-جنس مو) برای دمای آن حق انتخاب داشته باشید نیز از اولویت های خرید یک سشوار مسافرتی است.

پیشنهاد ما برای یک سشوار مسافرتی با کیفیت و سبک  سشوار مسافرتی تاشو MC-6603A  محصولی از شرکت مک استایلر است که  با 24 ماه گارانتی، کوچک، مناسب حمل در مسافرت با وزن 400 گرم، در عین حال دارای توان 1200 وات است و می تواند مو های شما را براحتی خشک و حالت دهد. دارای موتور ac  نیز می باشد. از ویژگی های دیگر این سشوار می توان  به مواردی همچون فشار باد قوی، سه حالت متفاوت باد و حرارت، دارای سری متمرکز کننده هوا  اشاره کرد.

شما می توانید از طریق سایت توت کالا براحتی این محصول را با بهترین قیمت سفارش دهید و آن را از طریق پست درب منزل تحویل بگیرید.
 

 

مطالب مرتبط