معرفی ریش تراش حرفه ای MC-5811 مک استایلر
1399/25/16

ریش تراش یکی از لوازم ضروری آقایان است که تقریبا به صورت روزانه از آن استفاده می شود. به همین علت کیفیت محصول و توان موتور ریش تراش اهمیت بسیاری دارد و اگر نتوانیم محصولی که دست خوری و کاربری راحتی دارد پیدا کنیم هر روز بعد از استفاده کلافه و عصبی خواهیم بود.

این ریش تراش محصولی از شرکت مک استایلر می باشد که محصولات خود را از نظر کیفیت به مدت دو سال تضمین می کند.

ریش تراش 5811 که از تکنولوژی اصلاح سر مستقیم بهره می برد جنس تیغه های آن تیتانیومی می باشد تا از زنگ زدن و کند شدن در امان باشد.

یکی از ویژگی های پر طرفدار این محصول سیستم کنترل rpm یا همان تغییر سرعت موتور دستگاه می باشد. این تغییر سرعت که بر روی صفحه نمایشگر دستگاه نمایش داده می شود این امکان را می دهد برای استفاده جهت کاربری های متفاوت دور های متفاوت را تنظیم کنید تا هم بر طول عمر دستگاه افزوده شود و هم سرعت کار نیز افزایش خواهد یافت. حداکثر دور این موتور 7000 دور در دقیقه می باشد

از دیگر ویژگی های این ریش تراش می توان به پنج سرعته بودن آن اشاره کرد. این دستگاه با 5 سرعت متفاوت می تواند کار کند. که با توجه حجم موهایی که باید کوتاه شود می توان سرعت های مناسب را انتخاب نمود. اگر سرعت مناسب انتخاب شود بر طول عمر دستگاه افزوده خواهد شد.

در ضمن به همراه این محصول 4 شانه نیز با سایز های مختلف ارائه می گردد. روغن و برس مخصوص برای سرویس و تمیز کردن ریش تراش  و کیف مخصوص حمل نیز در جعبه ی آن قرار داده شده است.

ریش تراش 5811 با استفاده از باتری کار می کند . در مدت 1 ساعت به صورت کامل شارژ می شود و به مدت 240 دقیقه نیز می توان بعد شارژ کامل از آن استفاده نمود. میزان شارژ دستگاه بر روی نمایشگر نشان داده می شود و می توانید براحتی زمان مورد نیاز شارژ دستگاه را تشخیص دهید. در ضمن برای راحت تر شارژ شدن دستگاه یک استند نیز قرار داده شده است و یا حتی مواقعی که از آن استفاده نمی کنید می توانید بر روی استند قرار دهید تا تیغه های آن بر اثر ضربه آسیب نبیند. در ضمن در این دستگاه امکان شارژ سریع نیز ایجاد نموده اند.

اگر  ویژگی های ممتاز این دستگاه شما را به داشتن آن علاقه مند کرده است می توانید از طریق سایت توت کالا آن را سفارش دهید.

 

 

 

 

مطالب مرتبط