میزبانی متفاوت با ست آجیل خوری مسی
1399/28/24

آجیل امروزه جزو یکی از پذیرایی های ما ایرانیان شده است که در روز ها و شب های خاص بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد. مانند شب یلدا, اعیاد به ویژه عید نوروز و ...
از آن جایی هم که ایرانیان میهمان دوست همواره سعی می کنند بهترین مواد خوراکی را در بهترین و زیباترین ظروف برای میهمانان خود بیاورند این ست زیبای آجیل خوری می تواند یکی از خاص ترین و زیباترین ظروف میزبانی هر ایرانی باشد.

این ست آجیل خوری از شش آجیل خوری کوچک و تکنفره به قطر 11 سانتیمتر با دالبر های زیبا در لبه های خود و  دو دسته به شکل اشک بر روی سه پایه ای کوتاه قرار گرفته اند.

       

و نیز یک آجیل خوری بزرگ برای قرار دادن تمام آجیل ها جهت پذیرایی به قطر 23 سانتی متر نیز با دالبرهای مشابه آجیل خوری های تکنفره ، دو دسته بر روی سه پایه کوتاه قرار گرفته است.

     

داخل این آجیل خوری ها قلع کاری شده است تا بتوانید به صورت روزانه از آن استفاده نمایید و نگران ورود بیش از حد مس به بدن نباشید.

ضخامت ورق ساخته شده ی این ست آجیل خوری بسیار ضخیم است و جزو با کیفیت ترین ست های آجیل خوری مسی در زنجان می باشد.

اگر برای عید خود می خواهید یک میزبانی متفاوت و خاطره انگیزی داشته باشید می توانید این سرویس زیبای آجیل خوری را که می تواند سالهای سال به دلیل کیفیت بالا شما را همراهی کند، از سایت توت کالا به صورت اینترنتی سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.