فر کننده مو دیجیتال فوق حرفه ای مدل MC-3338
1399/54/30

 

این فر کننده مو که محصولی از شرکت مک استایلر می باشد مناسب موهای ضخیم و بلند است . فر کننده ی MC-3338 دارای قطر 38 سانتی متر می باشد. از این فر کننده به علت قطر بالا به عنوان حالت دهنده ی مو هم می توان استفاده نمود.

این محصول را یک فر کننده ی حرفه ای می نامند چرا که از درجه ی دمایی بالایی(100-240) برخوردار است همچنین درجه بندی حرارت زیادی دارد (13 درجه ) تا برای مو با شرایط مختلف بتوان استفاده نمود. در ضمن در این دستگاه از تکنولوژی گرم شدن سریع DTC نیز استفاده شده است تا دیگر زمان زیادی برای گرم شدن از شما نگیرد و زمان اتصال به برق بتوانید با کمترین زمان تلف شده از آن استفاده نمائید.

امکان دیگری هم که MC-3338 برای راحتی کار دارد نمایشگر lcd  کوچک بر روی دسته ی آن است که درجه حرارت دستگاه بر روی آن نمایش داده می شود تا بدانید با چه درجه حرارتی کار می کنید و نیاز به کم و یا زیاد کردن درجه حرارت دارید یا نه.

داشتن حالت یونی در این دستگاه موجب می شود موهای شما بعد از حرارت دیدن براقیت خود را حفظ کند و الکتریسیته ی ساکن موهای شما را از بین می برد و موهایتان بدون هیچ وزی حالت می گیرد.

بدنه ی این فر کننده از سرامیک تیتانیوم ساخته شده است که حرارت را به صورت یکنواخت بین موها تقسیم می کند و مو ها به صورت یکدست حالت می گیرند.

سیم متصل به بدنه ی دستگاه حالت 360 درجه ای دارد و براحتی با چرخش دست سیم نیز می چرخد و به شما کمک می کند تا بدون کلافه گی از سیم به هر سمت بروید وطول آن نیز 1.9 متر می باشد.

برای جلو گیری از اتلاف انرژی برق و با داشتن حالت گرمایش سریع می توانید در هنگام عدم استفاده از دستگاه آن را با دکمه خاموش کنید و سریع با یک دکمه روشن نمائید بی آنکه مجبور به از برق کشیدن دستگاه باشید.

  

سایت توت کالا این محصول با کیفیت را با گارانتی 24 ماه ی خود شرکت درب منزل تحویل میدهد.


برچسب ها
فر کننده مو حالت دهنده مو فر کنندهی حرفه ای مک استایلر مک استایلر حالت یونی جنس سرامیکی تیتانیومی

مطالب مرتبط