ست های  دستمال کاغذی و سطل زباله مسی
1399/57/15


ست دستمال کاغذی و سطل زباله یکی از لوازم ضروری هرخانه ای است به خصوص برای جهیزیه و خانه تازه عروس ها  یکی از لوازم پرکاربرد هر خانه ای است که حداقل یک  ست برای منزل نیاز است، که هر کس با توجه به خانه و چیدمانی که دارد می تواند برای پذیرایی یا اتاق خواب مدل و رنگ دلخواه خود را انتخاب کند.
این روزها که همه به دنبال زیبایی خانه هایشان هستند زیبایی که با محصولات تزئینی از جمله کریستال ، چینی و محصولات سیلور که قیمت هایی بسیار بالا نسبت به جنس خود دارند رقم میخورد در حالی که محصولات مسی بجز اینکه دوامی بیش از انتظار نسبت به کریستال و چینی دارد و نیز قیمتی بسیار پایین که ارزش و زیبایی فراتری را برای شما به ارمغان می آورد. زیبایی که با دستان توانمند اساتید مس کشور به وجود آمده و سبکی از زندگی سنتی را با زندگی مدرن تلفیق کرده است تا زیبایی خانه هایتان را دو چندان نمایند.
این دو ست دستمال کاغذی و سطل زباله که می خواهیم معرفی کنیم به رنگ مسی می باشد که برای خانه ها با دیوار های سفید و کرم  و نیز وسایل و لوازم فیروزه ای ، صورتی و یا رز گلد بسیار زیبا خواهد شد.
 

ست دستمال کاغذی و سطل زباله طرح هخامنشی

این ست با طرح دوران هخامنشی و سیاه قلمی که هنرمندانه بر رویش کار شده است برای منازل با تم های نوستالژی بسیار زیبا خواهد شد. سیاه قلم بودن این کار محصول را نفیس جلوه می دهد و هنر ایرانی را در لوازم کوچک منزل هم به نمایش در می آورد. ابعاد دستمال کاغذی به طول 24 سانتی متر و عرض 14 سانتی متر ارتفاع 7 سانتی مترو وزن 360 گرم است. ابعاد سطل زباله به قطر 15 سانتی متر و عمق 20 سانتی متر و ارتفاع 25 سانتی متر به وزن 580 گرم می باشد.
همانطور که شما بانوان با تجربه اطلاع دارید هرگز نباید محصولات قلم کاری سیاه را با مواد اسیدی شست چرا که موجب از بین رفتن طرح های سیاه قلم خواهد شد و برای شستشوی این ظروف کافی است آن را با آب و مایع ظرفشویی بشوئید و سپس خشک کنید تا قطرات آب بر روی آن اکسید نگردد. اگر به این صورت از این محصول نگهداری شود می تواند تا سال های سال از آن استفاده نمائید.

ست دستمال کاغذی و سطل زباله مسی
 

این ست که با حکاکی طرح های گل بر روی آن زیبایی ویژه ای دارد کاملا و به صورت یکدست به رنگ مسی می باشد به همین علت همواره می تواند درخشان و براق در منزل شما خودنمایی کند. چرا که زمانی بر اثر شستشو و یا قرار گرفتن در محل نمناک با اکسیژن هوا اکسید شود براحتی با موادی مانند رب گوجه فرنگی ، آبلیمو و نمک و یا سرکه و نمک می تواند مانند روز اول شود و سالیان دراز شما را در منزلتان همراهی کند.به گونه ای که  جزوی از نمای دائمی خانه شما شود.
دستمال کاغذی این ست برای 200 برگ دستمال فضای کافی دارد و شما می‌توانید برگ‌های دستمال کاغذی را به‌راحتی در جعبه جای گذاری کنید. قطرآن 24*12 سانتیمتر، عمق7 سانتیمتر و وزن 500 گرم می باشد. ابعاد سطل زباله طول و عرض 19.5 سانتیمتر،عمق21 سانتیمتر، ارتفاع23.5 سانتیمتر و وزن 1400 گرم می باشد.

اگر ست های مسی را هم برای زیبایی و جلوه ای که دارد و هم برای حمایت از مسگران هنرمند می پسندید می توانید آن ها را از طریق سایت توت کالا که محصولات مسی زیبای شهر زنجان را به صورت اینترنتی و از طریق پست به تمام ایران ارسال می کند، اقدام نمائید.