داغترین خبر ها در فروشگاه اینترنتی توت کالا

تهیه و تولید 43 هزار ماسک توسط صنعتگران و هنرمندان زنجانی

دوشنبه, 29 اردیبهشت 1399

تهیه کننده :


مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی زنجان از تهیه و تولید 43 هزار ماسک توسط صنعتگران این استان خبر داد.

امیرارجمند با اعلام این خبر گفت: هم‌زمان با شیوع ویروس کرونا در کشور برخی از کارگاه‌های تولیدی صنایع‌دستی در این استان به شکل خود جوش به کار تولید ماسک پرداختند.

او اضافه کرد: سه کارگاه در شهرستان ایجرود هستند که روزانه نزدیک به 1800 ماسک در مدت 24 روز تولید کرده و در بین مردم تقسیم می‌شود.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی بوشهر تصریح کرد: تمام مراحل تولید این ماسک‌ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و بر اساس دستورالعمل‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا تهیه می‌شود و پس از ضدعفونی و تائید از مرکز بهداشتی، مورداستفاده قرار می‌گیرد.

 او در ادامه گفت: این مراکز تولیدی به شکل روزانه ضدعفونی می‌شوند تا از هر نظر شرایط ایمن پیشگیری از این بیماری رعایت شود. عبور از این بحران همت و اتحادی جمعی می‌طلبد که با آگاهی گسترده هموطنان محترم و رعایت اصول ویژه قطع زنجیره انتقال‌ میسرخواهد بود، بنابراین از تمام هموطنان خواستاریم در این مسیریاری‌رسان مدافعان سلامت باشند.

منبع: سایت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان زنجان


برچسب ها

شیوع ویروس کرونا کارگاه‌های تولیدی صنایع‌دستی تولید ماسک شهرستان ایجرود رعایت پروتکل‌های بهداشتی دستورالعمل‌ ضدعفونی پیشگیری اتحادی جمعی قطع زنجیره انتقال‌ مدافعان سلامت قیمت مس قیمت ظروف مسی توت توت کالا