داغترین خبر ها در فروشگاه اینترنتی توت کالا

مهمترین مزایای نوشیدن آب در لیوان مس

شنبه, 03 خرداد 1399

تهیه کننده :


پیشگیری از پیری زودرس

مس ماده ای طبیعی برای جلوگیری از پدید آمدن چین و چروک در پوست بدن است ،زیرا دارای آنتی اکسیدان های قوی است و می تواند سلول های پوستی را بازسازی کند. مس همچنین حجم تولید ماده مِلانین را که محافظ پوست در برابر تابش خورشید است ، افزایش می دهد و زخم ها را زودتر بهبود می بخشد.

بهسازی گوارش بدن

نگهداری آب در ظرف مسی و نوشیدن آن در لیوان مسی باعث دفع گازها و رفع مشکل سوء هاضمه می شود زیرا مس باعث حرکت بهتر معده و بهبود هضم غذا می شود. مس همچنین سم ها را از بدن دفع می کند خصوصاٌ اگر آب را در لیون مسی پیش از خوردن صبحانه بنوشی.

کاهش وزن

آبی که در لیوان مسی نوشیده شود ، نه تَنها سوء هاضمه را برطرف می کند، بلکه باعث بهبود سوخت و ساز بدن (,) و کاهش وزن می شود . مس به بدن در تجزیه چربی و خلاص شدن از آن بسیار کمک می کند.

افزایش کارآئی مغز

مس باعث تولید ماده میالین می شود . ماده میالین مسئول ساماندهی سیستم عصبی مغز است و آب نوشیدن در لیوان مسی باعث افزایش قدرت مغزی و فکری می شود.

 از لحاظ پزشکی نیز استفاده از لیوان مسی برای نوشیدن آب باعث نابودی سلول های سرطانی ، التیام زخم ها و افزایش کارکرد قلب می شود.


برچسب ها

آب پارچ مسی لیوان مسی کارآئی مغز سیستم عصبی کاهش وزن سوء هاضمه گوارش بدن پیری زودرس چین و چروک پوست آنتی اکسیدان سلول های پوستی بازسازی محافظ پوست تابش خورشید سوء هاضمه معده هضم غذا سوخت و ساز بدن تجزیه چربی سیستم عصبی مغز قدرت مغز سلول های سرطانی التیام زخم کارکرد قلب قیمت ظروف مسی گلدان مسی قیمت مس مس زنجان خرید ظروف مسی