داغترین خبر ها در فروشگاه اینترنتی توت کالا

قابلمه مسی طرح راسته ،محصول دست هنرمندان خلاق زنجانی

شنبه, 28 تیر 1399

تهیه کننده :


قابلمه مسی طرح راسته ،محصولی که به دست هنرمندان خلاق و باسلیقه‌ی گروه تولیدی مس زنجان ساخته ‌شده و می‌تواند نظر علاقه‌مندان به هنرهای سنتی را به خود جلب کند و همچنین با توجه به مزایایی که محصولات مسی برای سلامتی دارند و این مزایا شامل ظروف پخت و پز هم می باشد که شامل قابلمه مسی هم نیز می باشد که باعث می شود یون های مسی از طریق قابلمه های مسی وارد غذا شوند که از نظر سلامتی بسیار مفید به حساب می آید.

روی محصول چکش زنی هایی بصورت ماهرانه انجام شده که باعث زیبایی دو چندان این محصول می شود.

این محصول برای کسانی که به سلامتی خود اهمیت می دهند و علاقه مند به ظروف مسی نیز می باشند بسیار مناسب است و می توانند در موارد های گوناگون مورد استفاده قرار دهند.

و در آخر این نکته را هم میتوان گفت که محصولات مسی زنجان از صنایع دستی معروف این شهر می باشد که دوباره جایگاه خود را در بین خانواده های ایرانی باز کرده است.

برای خرید قابلمه مسی طرح راسته می توانید به سایت اینترنتی توت کالا(https://tootkala.com/) مراجعه و محصول خود را خریداری کنید.


برچسب ها

قابلمه مسی طرح راسته محصول دست هنرمندان گروه تولیدی مس زنجان علاقه‌مندان به هنرهای سنتی مزایای محصولات مسی چکش زنی های ماهرانه قابلمه مسی مس مس زنجان قیمت مس قیمت ظروف مسی