داغترین خبر ها در فروشگاه اینترنتی توت کالا

اندرحکایت دستبند مسی

چهارشنبه, 24 اردیبهشت 1399

تهیه کننده :


تحقیقات جدید دانشمندان نشان می‌دهد که دست بند مسی از غلیظ شدن خون جلوگیری می‌کند، پزشکان به دلیل فواید دستبند مسی برای بدن آن را توصیه می‌کنند، از نظر پزشکان یکی از دلایل درد مفاصل کم بودن یون‌های مس در خون است با تماس دستبند مسی با پوست مقداری از کمبود یون مس بدن جبران می‌شود و درد مفاصل را کم می‌کند و با ساتع کردن آنتی اکسیدان از خودشون در کاهش دردهای آرتروز نیز بسیار موثرند.

خواص شگفت انگیز دستبند مسی

- دستبند مسی به اکسیده شدن گلوکز و آزاد شدن انرژی در بدن کمک می‌کند و همچنین جذب آهن را افزایش می‌دهد.

- تامین اکسیژن بافت‌های بدن از جمله مغز

- یاری رسانی به غده تیروئید در ترشح هورمون‌ها

- کمک به عملکرد مغز و اعصاب

خواص دستبند مسی برای زنان

از لحاظ علمی موادمعدنی‌ای که از راه عرق جذب می‌شوند مستقیم وارد خون می‌شوند و از کبد عبور نمی‌کنند به همین دلیل جذب آنها بهتر از مکمل‌هایی که در بازار است، انجام می‌شود، احساس نشاط و انرژی ای که استفاده از دستبند مسی به وجود می‌آورد باعث می‌شود خستگی و رخوت جسمی دوران قاعدگی نیز تسکین پیدا کند.

خواص دستبند مسی برای مردان

کمبود یون مس در بدن باعث می‌شود دائما انسان دچار رخوت و خواب آلودگی و کسالت شود و در ضمن هیچ کارخانه‌ای نمی‌تواند قرصی درست کند که شامل یک یون از عنصری باشد، امروزه دستبند مسی مردانه با طرح‌های بسیار شیک و زیبا موجود که استفاده از آنها باعث افزایش انرژی و سرحال شدن آقایان می‌شود.

اگر می خواهید در کوتاهترین زمان ممکن از استرس و فشار عصبی آسوده شوید، طب سنتی استفاده از دستبند مسی را به شما توصیه می‌کند.

اگر شما هم قصد دارید از زیورآلات مسی استفاده کنید  توت کالا فروشگاه اینترنتی صنایع دستی امکان خرید آنلاین دستبند مسی مردانه و زنانه را با قیمت باور نکردنی برایتان فراهم کرده تا تجربه‌ی خرید لذت بخش برای شما فراهم شده باشد.


برچسب ها

دستبند مسی خواص دستنبد زنان دستبند مردان یون ترشح هورمون‌ها مس قیمت مس قیمت ظروف مسی گلدان مسی مس زنجان ظروف مسی