داغترین خبر ها در فروشگاه اینترنتی توت کالا

معرفی اجمالی شرکت توسن سیستم ( TSCO)

شنبه, 27 اردیبهشت 1399

تهیه کننده :


شرکت توسن سیستم شرق در سال 1381 با هدف عرضه تجهیزات کامپیوتری تأسیس و در همین راستا شبکه توزیع گسترده ای در سطح کشور راه اندازی کرد.

آنچه مشهود بود عدم رضایت مصرف کنندگان ایرانی از کیفیت، تنوع کالا و خدمات پس از فروش برندهای خارجی بو، به همین دلیل برای برآورده ساختن انتظار مصرف کنندگان، شرکت توسن سیستم شرق اقدام به راه اندازی واحد تحقیق و توسعه نمود تا بتواند گامی مثبت در جهت رفع نیازهای مصرف کنندگان داخلی بردارد.

این اقدام در کنار جمع آوری بهترین فناوری ها از بهترین عرضه کنندگان دنیا منجر به تولد برند TSCO گردید و شرکت توسن سیستم با احداث کارخانه ای مجهز و تقویت شبکه توزیع، به تولید و عرضه محصولاتی با کیفیت و درخور مصرف کنندگان ایرانی در سطح کشور پرداخت که از نظر نوع مصرف و تنوع کالا توانست تمامی سلیقه های ایرانی را تحت پوشش قرار دهد.


اهداف و سیاست های بلند مدت توسن سیستم شرق همواره بر پایه توسعه کمی و کیفی محصولات بوده و مفتخر است که توانسته کالا و خدمات ارزنده ای را به مصرف کنندگان ارائه نماید.


در این راستا شرکت توسن سیستم شرق اقدام به راه اندازی واحدی مجزا برای ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان گرانقدر نموده تا با ارائه خدمات بهتر به مصرف کنندگان میزان رضایت آنها را افزایش دهد.

این مرکز با بهره مندی از توان دانش آموختگان ممتاز رشته الکترونیک با ارائه خدمات تلفنی و پشتیبانی آنلاین گام بلندی در راستای حل مشکلات کاربری مشتریان برداشته است.


امروز برند تسکو با در اختیار داشتن سهم قابل توجهی از بازار لوازم جانبی کامپیوتر، به یک مجموعه بزرگ با امکان تولید انواع مختلف کالای کامپیوتری و تجهیزات وابسته تبدیل شده است.

اکنون تسکو در جایگاهی قرار گرفته که مصرف کنندگان با اطمینان خاطر نسبت به انتخاب این برند اقدام می کنند و سایت "توت کالا" هم این افتخار را دارد که محصولات این شرکت را برای مشتریانش ارائه میدهد.


برچسب ها

شرکت توسن سیستم TSCO فناوری خدمات پس از فروش میزان رضایت لوازم جانبی کامپیوتر